Astrolog Sitare İnal, 29 Haziran – 5 Temmuz haftasında Yay burcu yükselen Yay burcunu bekleyen gelişmeleri yorumladı. Oğlak burcundaki ay tutulmasına dikkat çeken İnal, önemli gelişmelerin yaşanabileceğine dikkat çekti.

Yay burcu yükselen Yay burcu haftalık burç yorumu

Bu haftanın en önemli olayı 5 Temmuz sabahında gerçekleşecek olan Oğlak Burcundaki Ay Tutulması. Yaz aylarındaki son tutulma ile birlikte Yengeç-Oğlak aksındaki tutulmaları geri de bırakıyoruz.

Bu dönemde yetenekli olduğunuz konularda bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Eskiden ilgilendiğiniz konular tekrar gündeme gelebilir. Maddi konularda hareketlenmeler var. Kazançlarınızı arttırmak için daha fazla sorumluluk altına girebilirsiniz. Bu konularda güçlenmek isteyeceksiniz.

Biliyorsunuz ki bu tutulmaların etkileri aylar önce başlıyor ve birkaç ay da devam ediyor ama en etkin zamanlar bir ay öncesi ve sonrasına denk geliyor. Bu süreçte çok fazla maddi risk altına girmemenizde fayda var.

Finansal konulardaki endişeleriniz büyüyebilir. Krizli konularda hassasiyetleriniz artabilir. İlgilendiğiniz konularla ilgili güç kazanma arzunuz artacaktır. Sorumluluklarınıza ve kurumsal konulardaki işlerinize yoğunlaşabilirsiniz.

Pazartesi günü sevdiğiniz insanlarla birlikte zaman geçirmek size iyi gelebilir. Geleceğinizle ilgili planlar yapabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günü kafanızda kurduğunuz şeyler biraz baş ağrıtacak gibi duruyor.

Perşembe ve Cuma günleri kişisel konularda daha hareketli olabilirsiniz. Hafta sonu ise kaygı duyduğunuz konularda krizleri yönetmeniz gerekecek.