Astrolog Sitare İnal, 29 Haziran – 5 Temmuz haftasında Oğlak burcu ve yükselen Oğlak burcunu bekleyen gelişmeleri yorumladı. Oğlak burcundaki ay tutulmasına dikkat çeken İnal, önemli gelişmelerin yaşanabileceğine dikkat çekti.

Oğlak burcu ve yükselen Oğlak burcu haftalık burç yorumu

Bu haftanın en önemli olayı 5 Temmuz sabahında gerçekleşecek olan Oğlak Burcundaki Ay Tutulması. Yaz aylarındaki son tutulma ile birlikte Yengeç-Oğlak aksındaki tutulmaları geri de bırakıyoruz.

Bu dönem kişisel konularda önemli hassasiyetler oluşabilir. Uzun zamandır uğraştığınız emek verdiğiniz konuların sonuna geliyorsunuz belki de çoktan geldiniz. Güç elde etmeniz gereken konularda iyice tecrübe etmiş oluyorsunuz ve kendinize güveniniz artmıştır.

Biliyorsunuz ki bu tutulmaların etkileri aylar önce başlıyor ve birkaç ay da devam ediyor ama en etkin zamanlar bir ay öncesi ve sonrasına denk geliyor.

Eşinizle veya ortağınızla ilgili konularda tekrarlı işler olabilir veya geçmişte kaldığını düşündüğünüz konular son bir gündeme gelebilir. İkili ilişkileri dengede tutmak çok önemli, hassas konularla ilgileniyor olabilirsiniz. Sorumluluklarınız, iş hayatınızdaki meseleler artmış olabilir.

Pazartesi günü ilişkilerinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Çalışıyorsanız yöneticileriniz veya toplum önünde görüldüğünüz yerlerdeki ilişkiler ön planda olacak. Salı ve Çarşamba sosyal ortamlarda olmak size keyif verecektir.

Perşembe ve Cuma kafanız karışık olabilir. Keyfiniz yerinde olsa da işle veya sağlığınızla ilgili uğraşabilirsiniz. Hafta sonu duygusal hassasiyetler ve sorumluluklar yüksek. İlişkilerinizdeki dengeleri bozmadan götürmek önemli.