Astrolog Sitare İnal, 29 Haziran – 5 Temmuz haftasında Kova burcu ve yükselen Kova burcunu bekleyen gelişmeleri yorumladı. Oğlak burcundaki ay tutulmasına dikkat çeken İnal, önemli gelişmelerin yaşanabileceğine dikkat çekti.

Kova burcu ve yükselen Kova burcu haftalık burç yorumu

Bu haftanın en önemli olayı 5 Temmuz sabahında gerçekleşecek olan Oğlak Burcundaki Ay Tutulması. Yaz aylarındaki son tutulma ile birlikte Yengeç-Oğlak aksındaki tutulmaları geri de bırakıyoruz.

Bu dönemde çalışma hayatınızla ilgili konularda yorucu şartlar altında olabilirsiniz. Kafanızı kurcalayan sorumluluklarınız ve keyfinizi kaçıran konuları yönetmekte zorlanabilirsiniz.

Bilinç altınınıza çok yüklenmeyin derim, koşullar yavaş yavaş değişmeye başlıyor, hayatınızda ilerlemeler olacaktır. Kaçıp gitme arzunuz yavaş yavaş son bulacaktır. Biliyorsunuz ki bu tutulmaların etkileri aylar önce başlıyor ve birkaç ay da devam ediyor ama en etkin zamanlar bir ay öncesi ve sonrasına denk geliyor.

Sağlığınızda tekrar eden konular varsa göz ardı etmeyin. Kafanıza taktığınız konular sağlığınızı etkiliyor olabilir. Çalışma ortamında tekrar eden konular olabilir. Bu dönem yeni konularda tamamlanmalar gerçekleşiyor olabilir, imza atmak için Temmuzun ortasını beklemenizde fayda var.

Pazartesi günü ilişkiler ve hayata bakış açınız ön planda olacak. Salı ve Çarşamba günleri iş hayatınızla veya toplum önünde görüldüğünüz yerlerde daha etkin olabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri ise sosyalleşmek iyi gelecektir. Geleceğinizle ilgili planlar yapabilir, arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz.

Hafta sonu duygusal anlamda karmaşık olabilirsiniz. Çözülmesi gereken konular sizi sıkıştırıyor bir karara doğru itiyor olabilir. Bu durumu yönetmek bu dönem sizin için zor olabilir.