Astrolog Sitare İnal, 29 Haziran – 5 Temmuz haftasında Koç burcu ve yükselen Koç burcunu bekleyen gelişmeleri yorumladı. Oğlak burcundaki ay tutulmasına dikkat çeken İnal, önemli gelişmelerin yaşanabileceğine dikkat çekti.

Koç burcu ve yükselen Koç burcu haftalık burç yorumu

Bu haftanın en önemli olayı 5 Temmuz sabahında gerçekleşecek olan Oğlak Burcundaki Ay Tutulması. Yaz aylarındaki son tutulma ile birlikte Yengeç-Oğlak aksındaki tutulmaları geri de bırakıyoruz. Bu durum sizin için hayatınızın en önemli noktalarının tamamlanması anlamına geliyor. İş hayatınız, yöneticilerinizle olan ilişkilerinizde önemli gelişmelerin tam ortasında yer alıyor olabilirsiniz. Eğer çalışmıyorsanız toplum önünde görüldüğünüz yerlerdeki hareketlenmeler sizi bir sonuca veya tamamlanmaya götürecektir. Biliyorsunuz ki bu tutulmaların etkileri aylar önce başlıyor ve birkaç ay da devam ediyor ama en etkin zamanlar bir ay öncesi ve sonrasına denk geliyor. Hayatınızdaki gelişmeleri iyi değerlendirin. Merkür geri hareketinin de geçmiş konuları önünüze sunduğunu unutmayın. Duygusal endişelerinizin üzerine gidebilirsiniz. Kurumsal konular, sorumluluklar artabilir. Güç mücadelesi içinde kalabilirsiniz.

Pazartesi günü ikili ilişkiler ön plandayken Salı ve Çarşamba günleri krizlerle uğraşabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri rahat bir ortam içinde olacaksınız. Hafta sonu güçlü duygular var. Konsantrasyonunuz çok yüksek, kararlar alabilirsiniz.