Astrolog Sitare İnal, 29 Haziran – 5 Temmuz haftasında Balık burcu ve yükselen Balık burcunu bekleyen gelişmeleri yorumladı. Oğlak burcundaki ay tutulmasına dikkat çeken İnal, önemli gelişmelerin yaşanabileceğine dikkat çekti.

Balık burcu ve yükselen Balık burcu haftalık burç yorumu

Bu haftanın en önemli olayı 5 Temmuz sabahında gerçekleşecek olan Oğlak Burcundaki Ay Tutulması. Yaz aylarındaki son tutulma ile birlikte Yengeç-Oğlak aksındaki tutulmaları geri de bırakıyoruz.

Bu dönemde gelecek planlarınızla ilgili konularda kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Kendi içinize biraz kapanmış olduğunuzu düşünseniz de geleceğiniz için sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz bir dönem.

Mesleki gruplar veya yardım kuruluşların da çalışıyorsanız işleriniz de yoğunlaşmış olabilir. Biliyorsunuz ki bu tutulmaların etkileri aylar önce başlıyor ve birkaç ay da devam ediyor ama en etkin zamanlar bir ay öncesi ve sonrasına denk geliyor.

Aşk hayatınızda ve çocuklarınızla ilgili konularda endişeleriniz artabilir. Geçmişte bitirilmemiş konular gündeme gelebilir. Karar almak ve imza atmak için Temmuz ayının ortasını beklemenizi tavsiye ederim. Duygusal hassasiyetlerinizin artacağı bir dönem.

Pazartesi günü krizli konularla ilgilenebilirsiniz. Finansal işlerinizi halledebilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri hayata bakış açınızla ilgili mevzular ve işlerinize yoğunlaşabilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günleri toplum önünde göründüğünüz konular, işlerinizle ilgili mevzularda daha yoğun ama enerjik bir halde olabilirsiniz. Hafta sonu duygusal anlamda yorucu geçebilir. Gelecek planlarınız ve aşk hayatınızı dengelemeniz kolay olmayacak. Olaylara daha sakin yaklaşmalısınız.