Astrolog Sitare İnal, 29 Haziran – 5 Temmuz haftasında Akrep burcu ve yükselen Akrep burcunu bekleyen gelişmeleri yorumladı. Oğlak burcundaki ay tutulmasına dikkat çeken İnal, önemli gelişmelerin yaşanabileceğine dikkat çekti.

Akrep burcu ve yükselen Akrep burcu haftalık burç yorumu

Bu haftanın en önemli olayı 5 Temmuz sabahında gerçekleşecek olan Oğlak Burcundaki Ay Tutulması. Yaz aylarındaki son tutulma ile birlikte Yengeç-Oğlak aksındaki tutulmaları geri de bırakıyoruz.

Bu süreçte eğitimle ilgili konularınızla ilgilenebilirsiniz. Ticari ve teknik konular ön plana gelse de yeni bir işe başlamak ve imza atmak için uygun olmayacaktır. İletişim, yazmak veya çizmek ile ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir.

Biliyorsunuz ki bu tutulmaların etkileri aylar önce başlıyor ve birkaç ay da devam ediyor ama en etkin zamanlar bir ay öncesi ve sonrasına denk geliyor. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle ilgili konular gündemde. Sorumluluklarınız ve iş yükünüz artabilir. Geçmişte bitirmediğiniz konular gündeme gelebilir.

Hayata bakışınızı sorgulayabilirsiniz. İnandığınız konularla ilgili hassasiyetler ortaya çıkabilir. Endişe duyduğunuz, duygusal güvence arayışında olduğunuz ilişkilerinizle ilgili duygusal tamamlanma içinde olabilirsiniz.

Pazartesi günü kafanızı kurcalayan konular olabilir, ilişkilerinizi yönetmekte bir parça zorlanabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri kişisel konularınızla ilgilenebilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günleri ise yeteneklerinizi daha çok maddi konularda kullanabilirsiniz. İşlerinize yöneleceğiniz bir gün. Hafta sonu duygusal olarak sizi yorabilir. İletişim içinde olduğunuz kişilerle daha sakin kalmaya çalışın.