Astrolog Sitare İnal, 22- 28 Haziran haftasında Boğa burcu ve yükselen Boğa burcunu bekleyen gelişmeleri yorumladı. 26 Haziran’da Venüs gerilemesinin tamamlanacağına dikkat çeken İnal, ilişkilerde rahatlamalara dikkat çekti.

Boğa burcu ve yükselen Boğa burcu haftalık burç yorumu

26 Haziran’da Venüs Gerilemesinin bitmesi ile ilişkilerinizde ve parasal konularda kendinizi daha rahat hissetmeye başlayacaksınız. Yeteneklerinizle ve kaynaklarınızla daha fazla ilgilenmeye başlayabilirsiniz. İletişim, eğitimle ilgili konularda gelişmeler olmaya başlayacaktır. Kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz. Yine de Merkür geri hareketinin henüz başladığını unutmamak ve hızlı hareket etmemekte fayda var.

Bu hafta ticari ve teknik konularda kendinizi endişeli ve gergin hissedebilirsiniz. Bu dönemde yeni başlangıçlar içinde olmak ve imza atmak iyi sonuçlar getirmeyebilir. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle ilgili konularda daha korumacı olabilirsiniz. İletişim içinde olduğunuz kişilerle daha yakın bağlar kuracağınız bir hafta. Ailenizle ilgili konularda hareketlenmeler gündeme gelebilir.

Hafta başına hareketli başlayabilirsiniz. Hafta ortasında ailenizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Enerjik ve keyifli ortamlar sizi kendinize getirecektir. Hafta sonunda doğru aşk hayatınızda ve çocuklarınızla ilgili konularda hareketli olabilirsiniz.