Astrolog Sitare İnal, 1-7 Haziran haftası Koç burcu ve yükselen Koç burcu yorumunu sizler için kaleme aldı. İnal “Ay tutulmasında burçları neler bekliyor?” sorusunun da yanıtını verdi.

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu haftalık burç yorumu

Bu hafta önemli bir ay tutulmasını içinde barındırıyor. Tutulmalar uzun zamandır yaşadığınız konuların sonunda duygusal patlamaların yaşandığı dönemler olarak hayatınızı etkiler. Bu dönemde hayat felsefelerinizle ilgili konularda farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Eskiden beri süre gelen inanç kalıplarınızda değişiklikler olabilir. Geri hareketteki gezegenler bu döneme destek olarak ilişkilerinizde, maddi konularda ve zihinsel olarak geçmişi sorgulamalarınıza neden olacak şeyleri önünüze getirecektir.

Hayatınızda çoğu şeyi koşullandırılmış halde farkında olmadan yaşıyorsunuz. Bu dönemde bunların sorgulamalarını yapabilirsiniz. Çünkü bu sorgulamaları yapmak sizin için önemli olacak. Bunlarla birlikte uluslararası konular, yabancılar, yayıncılık, medya veya akademik konularla ilgili işlerinizde hareketlenmeler olabilir. Ancak bu dönem, başlamak çok uygun olmayabilir. Ön hazırlıklarını bitirmeniz ve Temmuz ortasından itibaren başlamanız daha sağlıklı olacaktır.

Bilinçaltınızda sizi zorlayan konularda biraz daha hareketsiz kalabilirsiniz. İdealize ettiğiniz konulara hayalperest yaklaşabilirsiniz. Çalışma hayatınıza veya iş arkadaşlarınıza karşı zaman zaman tahammül etmeniz zorlaşabilir. Konuşmalarda ve yazışmalarda zıtlaşmalar yaşayabilirsiniz.