Astrolog Sitare İnal, 1-7 Haziran haftası İkizler burcu ve yükselen İkizler burcu yorumunu sizler için kaleme aldı. İnal “Ay tutulmasında burçları neler bekliyor?” sorusunun da yanıtını verdi.

İkizler burcu ve yükselen İkizler burcu haftalık burç yorumu

Bu hafta önemli bir ay tutulmasını içinde barındırıyor. Tutulmalar uzun zamandır yaşadığınız konuların sonunda duygusal patlamaların yaşandığı dönemler olarak hayatınızı etkiler. Bu süreci sizler; sevgili, eş veya ortaklarınızla yaşayabilirsiniz. Onların yaşadığı bazı konulardan etkilenmenizde mümkün. Bu dönemde eski sevgililer geri dönebilir. Gündelik hayatınızda yaşadığınız konularda tekrarlanmalar olabilir. Geçmişte bıraktığınızı sandığınız konularda kendinizi sorgular halde bulabilirsiniz.

Uluslararası konular, yabancılar, yayıncılık, medya veya akademik konularla ilgili işlerinizde hareketlenmeler olabilir. Hayatınızla, ilişkilerinizle veya parasal mevzularınızda farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Bunca zamandır inanmakta olduğunuz konulara farklı bakış açılarından bakmak sizi daha da güçlendirecektir. Bu süreç içinde başlayacağınız konular için kendinize biraz daha zaman tanıyabilirsiniz. Sürecin olgunlaşması zaman alabilir. Temmuzun ortasından sonra koşullar daha akıcı hale gelecektir.

Toplum önünde görüldüğünüz yerlerde, iş hayatınızda hayaller üzerine kurulu bir hafta olabilir. Bu haftaki işler tekrar gündeme gelebilir. Mücadele ettiğiniz konuları iyi yönlendirdiğinizden emin olun. Kişilik mücadelelerine girebilirsiniz.