Astrolog Sitare İnal, 1-7 Haziran haftası Boğa burcu ve yükselen Boğa burcu yorumunu sizler için kaleme aldı. İnal “Ay tutulmasında burçları neler bekliyor?” sorusunun da yanıtını verdi.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa burcu haftalık burç yorumu

Bu hafta önemli bir ay tutulmasını içinde barındırıyor. Tutulmalar uzun zamandır yaşadığınız konuların sonunda duygusal patlamaların yaşandığı dönemler olarak hayatınızı etkiler. Bu süreçte finansal konular ön plana çıkabilir. Eşinizin veya ortağınızın parasıyla ilgili hassasiyetler oluşabilir. Miras konuları veya borçlarınızla ilgilenebilirsiniz. Eğer var ise; uluslararası konular, yabancılar, yayıncılık, medya veya akademik konularla ilgili işlerinizde hareketlenmeler olabilir. Hayatınızdaki krizli konuları yönetmeniz gerekebilir.

Hayatınızda uzun zamandan beri gelen, doğru olduğuna inandığınız konularda değişiklikler ve farkındalıklar olabilir. Değiştirmek durumunda kalacağınız inançlarınız sizi biraz zorlayabilir. Bunlar parasal, ilişkisel ve zihinsel olarak kafanızı kurcalayan konular olacak gibi duruyor. Bu dönemde hayatınızın merkezinde olan konularla ilgili hareketlenmeler olsa da önemli ve yeni başlangıçlar için Temmuz ayının ortalarına kadar beklemeniz daha iyi olacaktır.

Gelecek planlarınızda daha aktif ve düşler içinde olabilirsiniz. Boğa burcu olarak sağlam adım atmayı sevseniz de bu dönemde idealize ettiğiniz konularla ilgili hareket etmek isteyebilirsiniz. Parasal harcamalarınıza dikkat etmenizi öneririm.