Astrolog Sitare İnal, 1-7 Haziran haftası Balık burcu ve yükselen Balık burcu yorumunu sizler için kaleme aldı. İnal “Ay tutulmasında burçları neler bekliyor?” sorusunun da yanıtını verdi.

Balık burcu ve yükselen Balık burcu haftalık burç yorumu

Bu hafta önemli bir ay tutulmasını içinde barındırıyor. Tutulmalar uzun zamandır yaşadığınız konuların sonunda duygusal patlamaların yaşandığı dönemler olarak hayatınızı etkiler. Bu süreçte hayatınızda toplum önünde göründüğünüz yerlerde veya iş hayatınızda önemli değişiklikler gündeme gelebilir. İlişkileriniz, para ve ev hayatınızla ilgili sorgulamalarınız artabilir. İnandığınız konularla ilgili farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Bu durum gündelik ve kişisel konularınızda değişiklik yapmanıza neden olabilir.

İş hayatınızda; yabancılar, uluslararası konular, akademik, yayıncılık veya medya ile ilgili mevzularda gelişmeler olabilir. Atak yapmak istediğiniz ve başlatmak istediğiniz işleriniz varsa Temmuz ortasından sonra harekete geçmenizi tavsiye ederim. Bu dönemde daha çok revize etmekle, tekrarlanan işler veya aksaklıklarla uğraşabilirsiniz. Yeni başladığınız işlerde ise daha sonra bitişler ve tekrarlar gündeme gelebilir.

Bu hafta özellikle kişisel konularda rehavete kapılabilirsiniz. İlişkilerde tartışmalar gündeme gelebilir. Nedenini bile fark etmediğiniz bir mücadele içinde bulabilirsiniz kendinizi. Hayatınızla ilgili konularda sorgulamalar ve kafa karışıklığı olabilir. Netleşmekte zorlanabilirsiniz.