Wanda Nara, Victoria Beckham, Melissa Satta ve Abbey Clancy yatak odası sırlarını anlattı! haberi | OnlineHaberci.comOnlineHaberci.com-Haberler, Son Dakika Haberleri, Güncel Haber

25 Kasım 2020 - 18:41

Wanda Nara, Victoria Beckham, Melissa Satta ve Abbey Clancy yatak odası sırlarını anlattı!

Son Güncelleme :

19 Kasım 2020 - 11:35

11 görüntülenme
1

dünyaca ünlü futbolcular yeşil sahalarda olduğu kadar eşleri ile birlikte sosyal hayatlarındaki yaşantılarıyla da gündeme geliyor. Wanda Nara, Abbey Clancy, Melissa Satta ve Victoria Beckham'ın itirafları ise sosyal medyayı salladı. İşte detaylar...

2

Wanda Nara - Mauro Icardi Futbol dünyasının en çok konuşulan çifti hiç kuşku yok ki Icardi ve Wanda Nara... Arjantinli futbolcunun eşi Wanda Nara en popüler futbolcu eşleri arasında yer alıyor...

3

Arjantinli güzel sosyal medyada daha önce yatak odası sırlarını paylaşmış ve eşiyle ilgili çarpıcı ifadeler kullanmıştı.

4

Wanda Nara bir takipçisinin 'Icardi ile özel anlarınız nasıl?' sorusuna içtenlikle yanıt vermiş ve şu ifadeleri kullanmıştı: Maç kazanıldığı zaman hiçbir problem yok. O gayet mutlu oluyor ve haliyle evin içinde çok mutlu oluyoruz.

5

"Fakat oynadığı takım o gün yenilgiye uğradıysa yüzüme bile bakmıyor. Açıkçası yenildiği maçların sonrasında beraber olduğumuzu söyleyemem."

6

Melissa Satta- Boateng Futbol dünyasının en magazinsel çiftleri arasında Melissa Satta ve Kevin-Pince Boateng geliyor. Geçtiğimiz sezon Beşiktaş forması giyen Ganalı yıldızın eşi Satta, Boateng ile yaşadıkları özel anları şaşırtıcı ifadelerle anlatmıştı...

7

Eşi Boateng'in çok sık sakatlandığı sorularına cevaben futbolcuyla çok sık ilişkiye girdiklerini aktaran Melissa Satta ilginç ifadeler kullanmıştı.

8

Melissa Satta, "Evet, Boateng gerçekten çok sık sakatlanıyor çünkü çok sık ilişkiye giriyoruz. Belki de en büyük nedenlerinden biri de budur." demişti.

9

Abbey Clancy - Peter Crouch Liverpool'da oynadığı dönemde futbol dünyasının en çok konuşulan forvetleri arasında yer alan İngiliz futbolcu Peter Crouch ve eşi Abbey Clancy de gündemden düşmeyen çiftler arasında yer aldı.

10

Abbey bu yıl Crouch'tan dördüncü çocuğuna hamile. Abbey Clancy hamilelik esnasında Crouch ile birbirlerinden nefret ettiklerini itiraf etti. Clancy o anları Daily Star'a şu ifadelerle anlattı; Jack'e hamile kaldığımda Peter ile birbirimizden nefret ediyorduk. Açıkçası o dönem hiç ilişkiye girmedik.

11

Victoria Beckham - David Beckham Yeşil sahaların en yakışıklı futbolcusu olan David Beckham ve eşi Victoria Beckham da bir dönem futbol dünyasının en magazinsel çiftleri arasında yer alıyordu.

12

Victoria Beckham, David Beckham ile yatak odası sırlarını paylaştı. Victoria o anları şöyle anlattı; O çok orantılı bir eşti. David ile iyi bir cinsel hayatına sahiptim çünkü çok aygılıydı.