Tuğçe Tayfur'dan 'yuva yıkan kadın' iddialarına yanıt! haberi | OnlineHaberci.comOnlineHaberci.com-Haberler, Son Dakika Haberleri, Güncel Haber

30 Ekim 2020 - 16:46

Tuğçe Tayfur’dan ‘yuva yıkan kadın’ iddialarına yanıt!

Son Güncelleme :

15 Ekim 2020 - 11:00

7 görüntülenme
1

Hürriyet'in haberine göre; aşk iddialarının ardından sosyal medya hesabında açıklama yapan Tuğçe Tayfur, Bayar’la sadece arkadaş olduklarını söyledi. Ancak Bayar’ın boşanma sürecinde olduğu eşi Ebru Bayar, önceki gün Bircan Bali ve Seren Serengil’in sunduğu “Söylemezsem Olmaz” adlı televizyon programına katılarak iddiaların doğru olduğunu öne sürdü ve “Yuvamı Tuğçe Tayfur yıktı” dedi.

2

Eşiyle aralarında hiçbir sorun yokken Tuğçe Tayfur’un araya girdiğini ve boşanma aşamasına geldiklerini belirten Ebru Bayar, Tolga Bayar’ın bir aydır çocuğunu görmediğini ileri sürdü.

3

Tolga Bayar’ın Tuğçe Tayfur’la Maslak’ta lüks bir sitede ev tuttuklarını da iddia eden Ebru Bayar, kendisinin de aynı siteden çocuğuyla birlikte atıldığını ileri sürdü.

4

TUĞÇE TAYFUR'DAN SERT SÖZLER Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Tuğçe Tayfur, "Atıp, tutuyordun ya 'boşanma davası' diye. Benim evli bir adamla, mutlu mesut evinde olan bir adamla işimin olmayacağını herkes bilir. Ben bu adam davasını açana kadar arkadaşı oldum. Kimseyi kandırmadım, ne dediysem arkasındayım" dedi.

5

Tayfur, sözlerine, "Bu arada; keşke böyle olmasaydı, keşke daha farklı olsaydı her şey yaşadığımız bu durumda ama sen bana ahlak bekçiliği yapmaya çalışırken kasetlerin ortalıkta dolaşıyor. Anneme laf atana kadar onları kaldırt bence" diyerek devam etti.