21.1 C
İstanbul
15 Temmuz 2020 Çarşamba 10:30
Ana Sayfa Teknoloji ve Bilim The Last of Us Part 2 için sürpriz güncelleme

The Last of Us Part 2 için sürpriz güncelleme

Satışa sunulduğu günden bu yana oyuncular arasında tartışmalara neden olan ve 3 gün gibi kısa bir sürede 4 milyon kopyadan fazla satmayı başaran The Last of Us Part 2 için oyunun yapımcısı Neil Druckmann’dan sürpriz bir açıklama geldi. Oyuna bakın ne geliyor?

The Last of Us’ın üzerinden 7 yıl geçmesiyle birlikte karşımıza çıkan ve oyun otoriteleri tarafından yüksek puanları toplamayı başaran The Last of Us Part 2, 4 milyon satış rakamına kısa sürede ulaşarak Sony PlayStation 4 konsolu çerçevesinde en hızlı çıkış yapan oyun oldu ve Spider-Man geride kaldı. 

Satış rakamlarıyla ilgili memnuniyetini Twitter hesabı üzerinden paylaşmayı ihmal etmeyen Naughty Dog’un önemli ismi Neil Druckmann, oyunla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Oyuna The Last of Us’taki Left Behind gibi bir DLC düşünmediklerinin altın çizen Druckmann, buna karşın oyuna bir ‘Online Mod’ eklemeyi planladıklarını duyurdu.

Ancak ‘online mod’un ilk oyundaki online oyun mantığından daha farklı olacağının altını çizen Druckmann, oyuncuları internet üzerinden bir araya getirmeyi planladıklarını, ama bunu ilk oyundaki gibi yapmayacaklarını söylemekle yetindi ve yeni oyun moduyla ilgili detay paylaşmaktan kaçındı.

Kaynak

Ünlü sanatçının kardeşini yumruklayan taksiciye büyük şok!

Ataşehir’de kendisine küfür ve hakaret ettiği iddia edilen müşterisini 2 yumrukla yere seren taksicinin yolcu taşıma belgesi süresiz olarak iptal edildi. Taksinin saldırdığı müşterisinin ise ünlü sanatçı İbrahim Erkal’ın kardeşi Abdullah Erkal olduğu ortaya çıktı.

Nissan’dan yeni elektrikli SUV: Ariya!

Japon otomotiv devi Nissan'ın, global otomotiv pazarında yükselen trend olan SUV segmentindeki en yeni modeli Ariya'ya merhaba deyin! Renault ile olan ittifakın başındaki ismin karıştığı yolsuzluk, Nissan'ın Avrupa gibi bir pazarlardaki aktifliğini azaltması Ariya'nın marka açısından SUV kumarı olarak yorumlanmasına sebep oldu...

Taksici tarafından darp edilen kişi, İbrahim Erkal’ın kardeşi çıktı

İstanbul Ataşehir'de taksici tarafından darp edilen kişi, İbrahim Erkal'ın kardeşi Abdullah Erkal çıktı. Taksicinin belgesi süresiz olarak iptal edilirken, tarafların birbirinden şikayetçi olmadığı öğrenildi.

Survivor büyük ödül ne? 2020 Survivor’da büyük ödül ne kadar?

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 136. bölüm İstanbul finalinde Survivor 2020'in şampiyonu belli oldu. Surivivor 2020'nin şampiyonu Survivor Barış mı yoksa Survivor Cemal Can mı oldu? Survivor büyük ödül ne? 2020 Survivor'da büyük ödül ne kadar? İşte merak edilen soruların yanıtı...

Elektrik zammında dev artış! Üç yılda yüzde 74

Mesken ulusal tarife elektrik fiyatları Aralık 2017'den günümüze yüzde 74 oranında arttı. 2017'nin Aralık ayında dağıtım ve vergiler dahil mesken elektrik fiyatı kilovatsaat (kWh) başına 0.4075 TL iken, Temmuz 2020'de bu rakam 0.7102 TL'ye çıktı.

Türkiye’nin ilk Atatürk heykeli ‘anıt eser’ olarak tescillendi

İstanbul Sarayburnu’ndaki Türkiye’nin ilk anıt heykeli ve ilk Mustafa Kemal Atatürk Anıtı, İBB Meclisi’nde oybirliği ile “tarihi ve sanat değeri olan anıt eser” olarak tescillendi. Anıta ilişkin 2018 yılında koruma kurulu tarafından alınan tescil kararı, 2 yıl sonra planlara işlenmiş oldu.