Tanya MasterChef'ten elenecek mi? Eleme adayları belli oldu haberi | OnlineHaberci.comOnlineHaberci.com-Haberler, Son Dakika Haberleri, Güncel Haber

27 Kasım 2020 - 14:53

Tanya MasterChef’ten elenecek mi? Eleme adayları belli oldu

Son zamanlarda içerilen ifşalarla elenecek isimlerin önceden sızdırıldığı MasterChef’te bu hafta elenecek ismin günler öncesinden belli olduğu iddia edildi. MasterChef Tanya’nın elendiğine dair bir paylaşım yapan babası, herkesi şoke etti.

Tanya MasterChef’ten elenecek mi? Eleme adayları belli oldu
Son Güncelleme :

31 Ekim 2020 - 13:41

3 görüntülenme

Son zamanlarda içerilen ifşalarla elenecek isimlerin önceden sızdırıldığı MasterChef’te bu hafta elenecek ismin günler öncesinden belli olduğu iddia edildi. MasterChef Tanya’nın elendiğine dair bir paylaşım yapan babası, herkesi şoke etti.

Sosyal medya hesabından kızı Tanya için veda paylaşımı yapan baba Alkan Kilityalı, MasterChef’ten elenen ismi kendisi açıklamış oldu. Bu yıl ifşa haberleriyle sık sık gündeme gelen MasterChef’ten elenen ismin Tanya olması bekleniyor.

TANYA MASTERCHEF’TEN ELENECEK Mİ?

İçeriden kimin olduğu bilinmeyen biri, MasterChef 2020’den elenecek ismi günler öncesinden açıklıyordu. Yine elenen isim yarışmanın yeni bölümü yayınlanmadan duyuruldu. Ancak bu defa içeriden değil, yarışmacı Tanya’nın babası tarafından açıklandı.

Kendi sosyal medya hesabından eleme adaylarından olan kızı Tanya’ya yönelik veda mesajı yayınlayan baba Alan Kilityalı, kırmızı takımın kaptanı kızı Tanya’nın elendiğini açıkladı. Tanya’nın kaptan olduğu kırmızı takım şimdiye dek iki dokunulmazlık oyununu kaybetti. 

1 Kasım 2020 Pazar günü yayınlanacak bölüm öncesi kızı için 100 bin kişi içerisinden son 12’ye kalmanın büyük gurur verici olduğunu söyleyen baba Alkan Kilityalı, ‘Kalbimizdesin bizim gururumuzsun, sen bizim gerçek şampiyonumuzsun’ ifadelerini kullanarak kızının MasterChef’ten elenediğini duyurdu.

tanya-mastercheften-elenecek-mi-eleme-adaylari-belli-oldu.jpg

İŞTE MASTERCHEF’TE BU HAFTA ELEME POTASINA GİREN İSİMLER

MasterChef’te bu hafta Tanya, Serhat, eleme adayı oldu. Kırmızı takımda yapılan oylamada, Barbaros da potaya girerek eleme adayları listesine girdi. Yapılan yemekle Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’nun oylarıyla dokunulmazlığın sahibi olan Emir ise Furkan’ın ismini vererek onu da eleme potasına soktu.

MASTERCHEF’TE DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef’in 88. bölümünde Çanakkale’ye özgü yemekler hazırlayan mavi ve kırmızı takım yarışmacıları, akivades, yarma buğdaylı ısırgan pazı çorbası, Çanakkale palamut pilakisi, Bozcaada kalamar dolması ve ıtır otlu Çanakkale fırın sütlacı şeflerin beğenisine sundu.

Dokuz özel misafirin değerlendirmesi ve şeflerin puanlarını açıklamasının ardından yapılan yapılan oylamalarda mavi takım, 2-0 kazanarak 2. dokunulmazlık oyununun sahibi oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Bireysel dokunulmazlık oyunu için kırmızı takım yarışmacıları, balkabağından yemek yapmak için birbirleriyle kıyasıya yarıştı. Şefler, 45 dakikalık sürenin ardından bireysel dokunulmazlığı Emir’in kazandığını açıkladı.

tanya-mastercheften-elenecek-mi-eleme-adaylari-belli-olduuuu.jpg

MASTERCHEF TANYA KİMDİR?

1994 doğumlu olan MasterChef Tanya Kilitkayalı, yarışmaya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden (KKTC) katılıyor. Yaptığı yemekle üçlü elemelere kalmalı başaran Tanya, Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Turizm Fakültesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümünden mezun oldu.

2019’da yüksek lisans yapan MasterChef Tanya, eğitim gördüğü okulda öğretim görevlisi olarak çalışıyor.  MasterChef Tanya, KKTC mutfağı üzerine ailesi ile beraber bir restoran işletiyor.

Kaynak