24.2 C
İstanbul
14 Temmuz 2020 Salı 14:44
Ana Sayfa Son Dakika | Mustafa Cengiz: Galatasaray asla durmaz!

| Mustafa Cengiz: Galatasaray asla durmaz!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Türk Telekom Stadyumu’nda düzenlenen yönetim kurulu toplantısı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu üyeleri, Türk Telekom Stadyumu’nda bir araya gelerek yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirdi.

Başkan Mustafa Cengiz, toplantı öncesinde sarı kırmızılı kulübün gündemine ve kendi sağlık durumuna dair açıklamalarda bulundu.

Mustafa Cengiz’in sözleri şu şekilde:

“Sesim henüz davud gibi olamadı ama son yaptığımız röportaja göre daha iyi. Bugün özellikle kulübe geldim. İleriki günlerde inşallah daha çok geleceğim. Tedavi bir süreç alıyor. Ben taraftarımın, camiamın, Türk halkının dualarıyla buradayım. Hiçbir saat yönetimden kopmadım. Bütün rahatsızlığım süresince 3 ağır operasyon geçirdim. Namus yükü, çocukluk aşkımızın yükünü aldık. Bir emanet aldık. Emanet kadar güzel bir şey yoktur. Galatasaray bizim namusumuzdur.”

“Galatasaray yürüyen, dev bir mezanizma. Bu mekanizma duramaz. Her gün onlarca konuyu istişare ettik. Yönetim kurulu tek tek geldi. Yönetim Kurulu’ndaki arkadaşlarımla telekonferans yapıyoruz. Kuruldakilerin tamamı çalışıyor. Gerektikçe geliyorlar, çalışmalarını anlatıyorlar: Süreç devam ediyor. Galatasaray asla durmaz. Galatasaray’ın olduğu her yerde şampiyonluk ve iddia vardır.”

class=”cf”>

“Bu süreci de kolaylıkla atlatacağımıza inanıyorum. Taraftarımız iyi ki var. Rahatsız olduğum bir şeyden bahsetmek istiyorum. Yönetime haksızca saldırılıyor. El birliğiyle mücadele etmeliyiz. Yok hakemmiş, şuymuş… Biz gerekeni yapıyoruz. Taraftarımız lütfen unutmasın. Algı operasyonları var. Muhalif kanatların çabası olabilir. Haklı bir eleştiri yapıldığında gerekeni yaparız. Yönetim olarak buraya iyi niyetle geldik. Hiçbir ajandamız yok. Camiadan ve taraftardan istirham ediyorum.”

Kaynak

Kılıçdaroğlu: Devletin kimlere teslim edildiğini Sakaryalılar’ın da bilmesi gerek!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM grup toplantısında açıklama yapıyor.

7 takım Süper Lig’de kalma mücadelesi veriyor

Süper Lig'de son 2 haftaya girilirken alt sıralarda yer alan 7 takım kümede kalma mücadelesi veriyor

| Fenerbahçe ile ismi anılan Dorukhan Toköz’den Beşiktaş paylaşımı

İsmi transfer için Fenerbahçe ile sıkça anılan Dorukhan Toköz, çıkan haberler sonrasında Instagram'dan bir paylaşım yaptı.

Sevgilisini öldüren emekli astsubaya iyi hal indirimi!

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde 26 Şubat 2016'da Zeliha Köse'yi öldüren Emekli Astsubay Serdar G. ve cinayetin azmettiricisi olduğu belirtilen Nurdan A.'nın "ağırlaştırılmış müebbet hapis" istemi ile yargılandığı dava yeniden görüldü.

Fatih Altaylı AKP’lilerdeki hayal kırıklığını yazdı: Boşuna mı açtık acaba!

"İktidarı destekleyen bazı televizyonlarda “Ayasofya’nın ibadete açılmasına karşı çıkan” bazı isimleri görürsem şaşırmayacağım."

Dünya yeniden karantina altına giriyor

Corona virüsü salgınında son günlerde peş peşe yeni vaka sayısı rekorları kırıldı. Ülkeler tek tek yeniden tedbirler almaya başladı. Bazı şehirler tekrar karantina altına girerken, bazı ülkeler de ekonomiyi bir kez daha kapatma yoluna gitti.