28 C
İstanbul
8 Ağustos 2020 Cumartesi 15:20
Ana Sayfa Son Dakika Fenerbahçe ile ismi anılan Dorukhan Toköz'den Beşiktaş paylaşımı

Fenerbahçe ile ismi anılan Dorukhan Toköz’den Beşiktaş paylaşımı

İsmi transfer için Fenerbahçe ile sıkça anılan Dorukhan Toköz, çıkan haberler sonrasında Instagram’dan bir paylaşım yaptı.

Beşiktaş’ta 2020/21 sezonu sonuna kadar sözleşmesi bulunan ancak koronavirüs salgını sebebiyle uzatma görüşmelerinde aksaklıklar olan Dorukhan Toköz’ün ismi transferde Fenerbahçe için çok sık şekilde geçiyordu.

Dorukhan Toköz, bu haberler sonrası Instagram hesabından Beşiktaş formalı fotoğrafını paylaştı.

Dorukhan’ın menajeri Ahmet Bulut, Spor Arena’ya yaptığı açıklamada; “Dorukhan konusunda Fenerbahçe ile ilgili bir gelişme yok. Dorukhan’ın Beşiktaş ile 1 yıl daha kontratı var ve çıkan haberlerin aslı yok.” demişti.

Dorukhan Toköz’ün paylaşımı şu şekilde:

class=”cf”>

 | Fenerbahçe ile ismi anılan Dorukhan Toközden Beşiktaş paylaşımı

Misli.com’dan herkese 5 TL hediye, hemen katıl!

Kaynak

Microsoft’tan dev hamle! TikTok’u satın almaya hazırlanıyor

ABD'nin önde gelen teknoloji firmalarından Microsoft'un, Çinli ByteDance şirketine ait TikTok uygulamasını satın almak üzere görüşmelerde bulunduğu belirtildi.

Kentteki vaka artışının sebebini açıklayan Valilik taziye ziyaretlerini yasakladı

Konya Valiliği yapılan tespitlerde corona virüsü vaka sayılarının daha çok taziye ziyaretlerinden kaynaklı olduğunu belirterek evlerde ve açık alanlarda taziye ziyaretlerinin yasaklandığını duyurdu. Cami hoparlörü, belediye ekipleri ve kolluk güçleri tarafından tüm kentte anonslar yapılacak.

Sosyal medyaya sansür getiren düzenleme AYM yolunda: ‘AKP Anayasa’yı çiğniyor’

CHP, sosyal medyaya sınırlandırmalar getiren düzenlemeyi Anayasa Mahkemesi’ne taşımaya hazırlanıyor. Düzenlemeye tepki gösteren Anayasa Profesörü ve CHP Milletvekili Kaboğlu “Sosyal medyada sınırlama ve yasaklar, Anayasa’ya açıkça aykırıdır” dedi.

İzmir’de iş yerinde çıkan ve bitişikteki dükkanlara sıçrayan yangın söndürüldü

İzmir'in Konak ilçesinde, kozmetik satışı yapılan iş yerinde çıkan ve daha sonra yandaki dükkanlara sıçrayan yangın söndürüldü

Twitter’ı hackleyen kişi 17 yaşındaymış

15 Temmuz günü Twitter siber korsanlarının saldırısına uğramış ve eski ABD Başkanı Barack Obama, Microsoft'un kurucusu Bill Gates, SpaceX'in kurucu Elon Musk ve ABD'de Demokrat Parti'nin başkan adayı Joe Biden gibi isimlerin hesapları ele geçirilmişti. Yapılan soruşturma sonucunda Florida eyaletindeki Tampa şehrinde yaşayan 17 yaşındaki bir genç tutuklandı.

‘TTB açıkladıktan sonra Sağlık Bakanlığı bu verileri ortadan yok etti’

Sağlık Bakanlığı'nın Kovid-19 verilerini açıkladığı tablosunda değişikliği gitmesi tepkilere neden oldu. Türk Tabipleri Birliği (TTB) Merkez Konseyi Başkanı Prof. Dr. Sinan Adıyaman,