24.7 C
İstanbul
8 Ağustos 2020 Cumartesi 01:36
Ana Sayfa Son Dakika "12 milyon TL! Yazık günah!"

"12 milyon TL! Yazık günah!"

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Bırakmam Seni Kampanyası’ndan Sergen Yalçın’a, transferlerden Domagoj Vida’nın sözleşmesine kadar birçok konuda önemli açıklamalar yaptı

 • 01

  Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Lig Radyo’da katıldığı canlı yayında merak edilen birçok konuya dair açıklamalar yaptı. Çebi’nin açıklamaları şöyle:

 • 02

  Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi önemli açıklamalar yaptı

  “BÜTÇEMİZ 35 MİLYON EURO OLACAK GİBİ DURUYOR”

  “Bütçemiz 35 milyon Euro olacak gibi duruyor çünkü çok güzel kontratlı oyuncular var, gitmek istemiyorlar. Bu kadar ederler mi etmezler mi onu konuşmuyorum. 3,5-4 milyon Euro alanlar var”

 • 03

  Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi önemli açıklamalar yaptı

  “12 MİLYON TL MENAJER ÖDEMESİ VAR!”

  “12 Milyon TL bir menajer ödemesi var! Bizde belge yok, gönder belgeyi dedik, gönderdi. Yazık günah, menajersin, ne yapıyorsun! 12 Milyon TL nasıl bir rakam bu. Bunları düzelteceğiz”

 • 04

  Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi önemli açıklamalar yaptı

  “SERGEN YALÇIN KALMAK İSTEDİĞİ SÜRECE KALABİLİR”

  “Sergen hocanın kontratı devam ediyor. Çok da mutluyum kendisinden. Sergen hoca kalmak istediği sürece, huzurlu olduğu sürece, başarılı olduğu sürece Beşiktaş’la devam edecektir. Biz Sergen hoca ile beraber el ele güzel bir Beşiktaş ortaya koymaya çalışıyoruz.”

   

 • 05

  Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi önemli açıklamalar yaptı

  “SÖZLEŞMELER İÇİN SEZON SONU”

   

  “Futbolcularımızla sezon bittiğinde görüşeceğiz. Kendilerine Beşiktaş’ın durumunu izah ettim. Hepsiyle devam etmek istediğimi fakat mevcut şartlarda bunu yapmamız gerektiğini anlattık. Dolayısıyla sezon bittiğinde açıklamalarımız çerçevesinde hepsiyle konuşacağız.”

 • 06

  Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi önemli açıklamalar yaptı

  “DORUKHAN HAKKINI ALACAKTIR”

  “Dorukhan neden gündeme getiriliyor? Dorukhan Toköz ile 1,5 yıllık sözleşmemiz var, neden bunlar gündeme getiriliyor anlamıyorum. Dorukhan Toköz hakkını alacaktır, gereğini yapacağız.”

 • 07

  Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi önemli açıklamalar yaptı

  “BIRAKMAM SENİ KAMPANYASI’DAN MEMNUN DEĞİLİZ”

  “9-10 Ağustos gibi TV yayınımız olacak. Piyango çekilişleri olacak. Bırakmam Seni tişörtleri satışa çıkacak. İş adamlarımızdan destek görmedik. Taraftarlarımızın katkısının daha çok olmasını bekliyorduk. Kampanya ile ilgili son durumdan memnun değiliz.” 

 • 08

  Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi önemli açıklamalar yaptı

  DERBİ YORUMU

  “Adı üstünde derbi. Derbi ile ilgili açıklama yapmak biz başkanlara yakışmıyor. Fenerbahçe gibi ezeli rakiple oynamak güzel. Ancak seyircisiz derbi olacak, bu üzüntü verici. İnşallah biz alırız, Şampiyonlar Ligi iddiamız var ve derbi de olsa kazanmamız gerekiyor.” 

Kaynak

Microsoft’tan dev hamle! TikTok’u satın almaya hazırlanıyor

ABD'nin önde gelen teknoloji firmalarından Microsoft'un, Çinli ByteDance şirketine ait TikTok uygulamasını satın almak üzere görüşmelerde bulunduğu belirtildi.

Kentteki vaka artışının sebebini açıklayan Valilik taziye ziyaretlerini yasakladı

Konya Valiliği yapılan tespitlerde corona virüsü vaka sayılarının daha çok taziye ziyaretlerinden kaynaklı olduğunu belirterek evlerde ve açık alanlarda taziye ziyaretlerinin yasaklandığını duyurdu. Cami hoparlörü, belediye ekipleri ve kolluk güçleri tarafından tüm kentte anonslar yapılacak.

Sosyal medyaya sansür getiren düzenleme AYM yolunda: ‘AKP Anayasa’yı çiğniyor’

CHP, sosyal medyaya sınırlandırmalar getiren düzenlemeyi Anayasa Mahkemesi’ne taşımaya hazırlanıyor. Düzenlemeye tepki gösteren Anayasa Profesörü ve CHP Milletvekili Kaboğlu “Sosyal medyada sınırlama ve yasaklar, Anayasa’ya açıkça aykırıdır” dedi.

İzmir’de iş yerinde çıkan ve bitişikteki dükkanlara sıçrayan yangın söndürüldü

İzmir'in Konak ilçesinde, kozmetik satışı yapılan iş yerinde çıkan ve daha sonra yandaki dükkanlara sıçrayan yangın söndürüldü

Twitter’ı hackleyen kişi 17 yaşındaymış

15 Temmuz günü Twitter siber korsanlarının saldırısına uğramış ve eski ABD Başkanı Barack Obama, Microsoft'un kurucusu Bill Gates, SpaceX'in kurucu Elon Musk ve ABD'de Demokrat Parti'nin başkan adayı Joe Biden gibi isimlerin hesapları ele geçirilmişti. Yapılan soruşturma sonucunda Florida eyaletindeki Tampa şehrinde yaşayan 17 yaşındaki bir genç tutuklandı.

‘TTB açıkladıktan sonra Sağlık Bakanlığı bu verileri ortadan yok etti’

Sağlık Bakanlığı'nın Kovid-19 verilerini açıkladığı tablosunda değişikliği gitmesi tepkilere neden oldu. Türk Tabipleri Birliği (TTB) Merkez Konseyi Başkanı Prof. Dr. Sinan Adıyaman,