MasterChef Eray kaç kilo verdiğini açıkladı haberi | OnlineHaberci.comOnlineHaberci.com-Haberler, Son Dakika Haberleri, Güncel Haber

25 Kasım 2020 - 18:41

MasterChef Eray kaç kilo verdiğini açıkladı

Son Güncelleme :

19 Kasım 2020 - 11:34

18 görüntülenme
1

'MasterChef Türkiye'nin 14'üncü haftasında ödül oyunu heyecanı yaşanırken, Eray Aksungur'un sözleri stüdyodakileri güldürdü. MasterChef Eray, yarışmanın başından beri kaç kilo verdiğini açıkladı.

2

Eray, jüri üyelerinden Mehmet Yalçınkaya'nın, "Ne yiyorsun?" sorusuna, "Ejder meyvesi, 'lime'la. Harika oluyor, deneyin" cevabını verdi.

3

Mehmet Şef'in "Senin yemediğin, mola verdiğin bir an var mı?" sorusuna ise "Yok. Sadece işkembe çorbası yemiyorum" yanıtı geldi.

4

MasterChef Eray, "Serviste bir şey yiyor musun?" sorusu üzerine dikkat çeken bir açıklama yaptı: En az ben yiyorum. Şaka değil bu. Arkadaşlarıma da sorabilirsiniz.

5

Bunun üzerine şef Somer Sivrioğlu, "Ben de öyle diyorum genelde" sözleriyle esprili bir karşılık verdi.

6

"Geldiğimden beri 15 kilo vermişim" diyen Eray'ın, yarışmanın ilk gününden itibaren yaşadığı değişim ekranlara yansıdı.

7

Bir diğer iddialı yarışmacı Barbaros Yoloğlu, 'MasterChef' başladığından beri 13-14 kilo aldığını söyledi.

8

MasterChef 2020'de şampiyonluğun favorilerinden Serhat Doğramacı; kendisinin, Barbaros'un ve Uğur'un da kilo aldığını açıkladı.

9

Somer Şef "Serhat'ta değişen tek şey saçının uzaması" derken, MasterChef Uğur Yılmaz Deniz ise "Bence Serhat 15 kilo aldı" dedi.