23.5 C
İstanbul
12 Temmuz 2020 Pazar 23:06
Ana Sayfa Magazin Nisa ve Gizem'in ses kaydı! Survivor Nisa, Gizem'e Sercan için ne dedi?

Nisa ve Gizem’in ses kaydı! Survivor Nisa, Gizem’e Sercan için ne dedi?

Nisa ve Sercan arasındaki gerilimde düğümü çözen ses kaydı yayınlandı. 6 Nisan tarihli ses kaydından Gizem ile konuşan Nisa’nın Sercan ile ilgili söyledikleri büyük ölçüde soru işaretlerini giderdi. İşte Nisa ve Gizem’in ses kaydı

GİZEM – NİSA SES KAYDI

Gizem ve Nisa arasındaki ses kaydının 6 Nisan tarihinde kaydedildiğini belirten Acun Ilıcalı, Nisa ile Sercan arasındaki gerilim ve seyircilerin kafasındaki soru işaretlerini gidermek için ses kaydını yayımladı. Ses kaydında Sercan’ın Nisa’ya yazdığı not ile ilgili konuşan ikiliden Gizem, büyük bir coşkuyla notun “çok tatlı” olduğunu söylerken, Nisa Sercan’a karşı bir şey hissetmediğini bir erkek arkadaşı olduğunu ve onunla evlenmek istediğini çok net bir şekilde söylüyor.

  • SURVİVOR GİZEM KİMDİR?

ACUN ILICALI’DANSERCAN – NİSA AÇIKLAMASI

Acun Ilıcalı dünkü eleme konseyinde, Sercan ve Nisa’nın birbirleri hakkında bulundukları iddialar ile ilgili geçmişe dönük kayıtların incelendiğini ve bir ses kaydına ulaştıklarını söyledi. Ses kaydının birçok şeyi açıkladığını belirten Acun Ilıcalı, bugün konuyla ilgili tam bir açıklama yapacağını dile getirmişti.

  • SURVİVOR ELEME ADAYI KİMLER?
    SURVİVOR ELEME ADAYI KİMLER?

Eleme konseyinde Sercan – Nisa ses kaydı ile ilgili açıklama yapan Acun Ilıcalı, “Ses kaydından anladığımıza göre, 6 Nisan’da Sercan’dan Nisa’ya bir not gidiyor. Notta tam olarak ne yazdığını bilmemekle birlikte, Nisa’nın Gizem ile olan konuşması duyuluyor. Aralarında bir konuşma geçiyor ve Nisa, Gizem’e Sercan’la ilgili meseleye sıcak bakmadığını söylüyor. Ancak Gizem, olaya o kadar motive ki… Nisa’dan Sercan’a haberler eğer Gizem’den geliyorsa yanlış gelmiş olabilir. Yani bir iletişim kopukluğu olmuş” açıklamasını yaptı.

Sercan, “O tarih doğum günüm. Nisa bana not yazmıştı, ‘iyi ki doğdun’ diye ben de ona cevap vermiştim. Bu konuyu kapatalı çok oldu.” dedi. Nisa ise genel olarak sessiz kaldı.

Kaynak

Kurban Bayramı bu sene ne zaman? 2020 Kurban Bayramı’nda sokağa çıkma yasağı olacak mı?

Ramazan Bayramı'nın ardından ılın ikinci büyük bayramı olan Kurban Bayramı için artık az bir zaman kaldı. Bayram hazırlığı içerisinde olan vatandaşlar bu sene hangi günlerde denk geldiğini araştırıyor. Pandemi nedeniyle bayramda sokağa çıkma yasağı konusu da gündemdeki yerini koruyor. İşte 2020 Kurban Bayramı tarihi ve bayramda sokağa çıkma kısıtlaması hakkındaki son gelişmeler...

Parasını elden almış! Emniyet müdürü, uyuşturucu baronuna makam aracını tahsis etmiş

Bataklık Operasyonu'na dair bir detay ortaya çıktı. Uyuşturucu kaçakçısı Nejat Daş'ın para transferlerini o dönem emniyet müdürü olan Necmettin Yüksek'in tahsis ettiği makam aracıyla yaptığı, sokağa çıkma yasaklarını da bu sayede deldiği iddia edildi.

İspanyollar duyurdu: Arda Turan, Galatasaray’da! İşte maaşı

İspanya'nın önde gelen gazetelerinden AS, Arda Turan'ın yeni sezonda Galatasaray formasını giyeceğini açıkladı. Habere göre; tecrübeli futbolcu, maç başı ücret üzerinden 1+1 yıllık sözleşme imzalayacak

Otomotiv üretimi ilk yarıda yüzde 29 daraldı

Yılın ilk 6 ayında toplam üretim bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 29 azalarak 518 bin 727 adet, otomobil üretimi de yüzde 26 azalarak 362 bin 397 adet oldu.

Komşu karıştı! Protestolar sırasında hükümetin istifası istendi

Bulgaristan’da 4 gün önce başlayan hükümet karşıtı gösteriler ülke genelinde yayılmaya devam ediyor. Sofya'daki Başbakanlık binası önünde toplanan binlerce kişi hükümeti istifaya çağırdı.

Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan’dan ‘ittifak’ sinyali

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde ittifakların doğal olduğunu belirterek seçim kararı alınmasının ardından ittifakla ilgili karar vereceklerini söyledi.