24.7 C
İstanbul
7 Ağustos 2020 Cuma 22:51
Ana Sayfa Magazin Kuzey Yıldızı İlk Aşk 28. bölüm tek parça izle! Kuzey Yıldızı İlk...

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 28. bölüm tek parça izle! Kuzey Yıldızı İlk Aşk eğlence dolu bölümle geri döndü

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 28. bölüm, geçtiğimiz cumartesi günü ekranlara geldi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında çekimlerine ara verilen Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yayınlanan 28. bölümünde yine kahkahalar eksik olmadı. İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşk 28. bölüm tek parça

Süreç Film’in, Show TV’de severek izlenen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 28. bölümüyle özlem son buldu. Kuzey ve Yıldız’ın çift terapisine gittiği bölümde terapistin önerisiyle çocuk baktığı anlar büyük beğeni topladı. Nahide’nin hamilelik haberi herkesi sevindirirken, Sefer’in bir yumurtaya babalık yapmaya çalıştığı anlar ekran başındakilere eğlence dolu anlar yaşattı.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 28. BÖLÜM İZLE

Kuzey Yıldızı İlk Aşk ABC1’de yüzde 3.72 rating ve yüzde 10.87 izlenme payı, AB’de yüzde 3.62 rating ve 11.40 izlenme payı ve Total’da 5.10 rating ve yüzde 15.11 izlenme payı elde etti. Dizinin heyecanla beklenen yeni bölümünün başlamasıyla birlikte izleyiciler #YineBanaGel etiketi ile Twitter’da yorumlarını paylaştı. #YineBanaGel etiketi Twitter’ın Türkiye gündeminde 10 saat 15 dakika TT listesinde kaldı.

KUZEY SONUNDA BEKLEDİĞİ BELGELERE KAVUŞTU!

Çetin, Yıldız’a Şule’nin ihanet belgelerini vererek şaşırtan bir hamle yaptı ancak Yıldız, yaşadıklarından sonra Çetin’e güvenmemeyi öğrenmişti. Belgeleri sahibine vermeye karar vererek Kuzey’in yanına gitti ancak iki inatçı keçi bir araya gelince yine atışmaya başladı. Çetin, Kuzey’i arayarak belgeleri Yıldız’a verdiğini söyleyince Kuzey sinirle Yıldız’ın yanına gitti. Denizin ortasında karşı karşıya gelen ikili arasında gerilim yükselirken, aylardır beklediği belgelere nihayet kavuşan Kuzey, görüntüleri göstermek için avukatın yanına gitti. Çetin’in verdiği görüntüler yeterliydi ancak montaj olup olmadığının incelenmesi 2 ay sürecekti. Olanlar karşısında öfkelenen Şule ise Çetin’le yüzleşince şok edici bir gerçeği öğrendi, Çetin, belgeleri vermek için Şule’nin sevgilisinden para aldığını söyledi.

Kuzey, Çetin’in verdiği kanıtları alıyor;

KUZEY VE YILDIZ ÇİFT TERAPİSİNE GİTTİ!

Kuzey mutlu haberi ailesine verirken, Pembe de Doktor ile evleneceklerini söyleyince evde bayram havası yaşandı. Kuzey, özgürlük biletine ulaşsa da Yıldız ile hala bir araya gelememişti. Kuzey’le Yıldız, aralarındaki asıl engelin kendileri olduğuna karar verdi ve sonunda Yıldız’ın da ikna olmasıyla bu problemi ayrı ayrı çözmek yerine çift terapisine gitmeye karar verdiler.

Kaynak

Gelen arama terimleri:

  • kuzey yıldızı 28 bölüm full izle

Microsoft’tan dev hamle! TikTok’u satın almaya hazırlanıyor

ABD'nin önde gelen teknoloji firmalarından Microsoft'un, Çinli ByteDance şirketine ait TikTok uygulamasını satın almak üzere görüşmelerde bulunduğu belirtildi.

Kentteki vaka artışının sebebini açıklayan Valilik taziye ziyaretlerini yasakladı

Konya Valiliği yapılan tespitlerde corona virüsü vaka sayılarının daha çok taziye ziyaretlerinden kaynaklı olduğunu belirterek evlerde ve açık alanlarda taziye ziyaretlerinin yasaklandığını duyurdu. Cami hoparlörü, belediye ekipleri ve kolluk güçleri tarafından tüm kentte anonslar yapılacak.

Sosyal medyaya sansür getiren düzenleme AYM yolunda: ‘AKP Anayasa’yı çiğniyor’

CHP, sosyal medyaya sınırlandırmalar getiren düzenlemeyi Anayasa Mahkemesi’ne taşımaya hazırlanıyor. Düzenlemeye tepki gösteren Anayasa Profesörü ve CHP Milletvekili Kaboğlu “Sosyal medyada sınırlama ve yasaklar, Anayasa’ya açıkça aykırıdır” dedi.

İzmir’de iş yerinde çıkan ve bitişikteki dükkanlara sıçrayan yangın söndürüldü

İzmir'in Konak ilçesinde, kozmetik satışı yapılan iş yerinde çıkan ve daha sonra yandaki dükkanlara sıçrayan yangın söndürüldü

Twitter’ı hackleyen kişi 17 yaşındaymış

15 Temmuz günü Twitter siber korsanlarının saldırısına uğramış ve eski ABD Başkanı Barack Obama, Microsoft'un kurucusu Bill Gates, SpaceX'in kurucu Elon Musk ve ABD'de Demokrat Parti'nin başkan adayı Joe Biden gibi isimlerin hesapları ele geçirilmişti. Yapılan soruşturma sonucunda Florida eyaletindeki Tampa şehrinde yaşayan 17 yaşındaki bir genç tutuklandı.

‘TTB açıkladıktan sonra Sağlık Bakanlığı bu verileri ortadan yok etti’

Sağlık Bakanlığı'nın Kovid-19 verilerini açıkladığı tablosunda değişikliği gitmesi tepkilere neden oldu. Türk Tabipleri Birliği (TTB) Merkez Konseyi Başkanı Prof. Dr. Sinan Adıyaman,