23.5 C
İstanbul
14 Temmuz 2020 Salı 19:02
Ana Sayfa Magazin Kuaförüm Sensin'de ağlatan şaka!

Kuaförüm Sensin’de ağlatan şaka!

Ekranların severek izlenen programı Kuaförüm Sensin’de Selver, kuaförü Bilal’in yaptığı şaka ile gözyaşlarına boğuldu. Kuaförüm Sensin, yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.30’da Show TV’de!

Yarışmanın eğlenceli isimlerinden model Selver, kuaförü Bilal’in şakasıyla güne ağlayarak başladı.

Bilal, Selver ile yarışmak istemediğini söyleyince, editörler tarafından yeni bir model geldiğini ve anlaşırsa yarışmaya onunla devam edebileceği bilgisi verildi. Bilal yeni modeli ile görüşmeye gidince, Selver istenmediği ve yarışmadan ayrılmak zorunda kalacağı için gözyaşlarına boğuldu.

Bilal’in her şeyin şaka olduğunu söylemesi ile Selver rahat bir nefes aldı.

‘Kuaförüm Sensin’ yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.30’da Show TV’de!

İşte o anlar;

  • KUAFÖRÜM SENSİN HAFTAYA HIZLI BAŞLADI!
    KUAFÖRÜM SENSİN HAFTAYA HIZLI BAŞLADI!
  • BÜLENT ERSOY'UN GÖZYAŞLARI
    BÜLENT ERSOY’UN GÖZYAŞLARI

Kaynak

Sesli kitap pazarı Türkiye’de hızla büyüyor

Sesli kitap kullananların sayısı gün geçtikçe artıyor. Bu kapsamda çözümleriyle bilinen Storytel Türkiye, 2020 yılının ilk altı ayında 4 milyon 200 bin saat ile 2019 yılından daha fazla kitap dinlendiğini paylaştı. 2019 yılında Storytel’e toplam 1.000 kitap dahil olmuşken, 2020’nin ilk 6 ayında bu rakam 800’e ulaştı.

İstanbullular dikkat: Yarın bu yollar trafiğe kapatılacak!

15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü kapsamında Kuleli Askeri Lisesi Yerleşkesi'nde yapılacak etkinliklerden dolayı yarın saat 19.00'dan itibaren bazı yollar trafiğe kapatılacak. 

Boşanmak isteyen eşini 25 defa bıçaklamıştı! Yine ‘iyi hal’ indirimi

Samsun'da boşanma davası açan eşi Merve Şahin'i öldüren Enis Adem Şahin hakkında karar verildi.

14 Temmuz koronavirüs tablosu açıklandı mı? Türkiye son dakika corona virüs vaka sayısı ve vefat edenler

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Twitter üzerinden son dakika olarak corona virüs vaka sayısı ve vefat edenlerin sayını açıklıyor. 13 Temmuz vaka sayısı 1008, hayatı kaybedenlerin sayısı 19 olarak açıklanmıştı. 14 Temmuz koronavirüs tablosu açıklandı mı? İşte son açıklanan veriler...

Asansördeki bir kişi 71 kişiye virüs bulaştırdı

Çin'de corona virüsü taşıyan bir kişinin bindiği asansör nedeniyle 71 kişiye daha virüsü bulaştırmış olabileceği öne sürüldü. Asemptomatik kişinin hikayesi ve asansörle ilişkisi madde madde anlatıldı.

İzmir Tire’deki yangından acı haber geldi!

İZMİR'in Tire ilçesinde makilik alanda yangın çıktı. Alevlere müdahale için giden bir arazöz devrildi, 2 kişi yaşamını yitirirken, 2 kişi de yaralandı. Alevlere havadan ve karadan müdahale sürüyor.