23.2 C
İstanbul
12 Temmuz 2020 Pazar 02:46
Ana Sayfa Magazin Kim Kardashian şirketinin yüzde 20'sini sattı

Kim Kardashian şirketinin yüzde 20’sini sattı

Televizyon yıldızı Kim Kardashian West, 2017 yılında yarattığı KKW markasının hisselerinin yüzde 20’sini, ABD’nin en büyük kozmetik şirketlerinden biri olan Coty’ye sattı. 200 milyon dolara onay veren Kardashian, böylelikle KKW’nin piyasa değerini 1 milyar dolar olarak belirlemiş oldu

Lüks yaşantısının yanında iş hayatıyla da adından söz ettiren Kim Kardashian 2017 yılında kurduğu KKW markasının bir kısmını kozmetik şirketi Coty’e sattı.

Coty, gün içerisinde yaptığı açıklama ile Amerikalı magazin yıldızı Kim Kardashian West’in KKW isimli markasının yüzde 20 hissesini alacağını duyurdu.

Business Insider’da yer alan habere göre, kozmetik şirketi, Kardashian ile 200 milyon dolara anlaştı.

Coty, bu ay başında 39 yaşındaki Kim Kardashian ile iş ortaklığı konusunda görüştüklerini açıklamıştı. Bu anlaşma, böylelikle KKW’nin değerini 1 milyar dolar olarak belirlemiş oldu. Şirket, artık cilt bakımı, saç bakımı, kişisel bakım ve tırnak ürünleri de geliştirecek.

  • KİM KARDASHİAN KIVRIMLARINI SERGİLEDİ
    KİM KARDASHİAN KIVRIMLARINI SERGİLEDİ
  • SIRRINI BU GÖRÜNTÜLERLE AÇIKLADI
    SIRRINI BU GÖRÜNTÜLERLE AÇIKLADI

Kaynak

Survivor’da kim elendi? sorusu yanıt bulamadı – 11 Temmuz 2020 Survivor 133. son bölümde dokunulmazlığı kazanan isim

'Survivor kim elendi?' Survivor 2020'nin 11 Temmuz Cumartesi akşamı ekranlara gelen 133. bölümünde, dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Büyük final öncesi, parkurda son kez kozlarını paylaşan dört yarışmacılarından biri, Survivor'da son dokunulmazlık oyununu kazanarak gecenin galibi oldu. Berkan - Yasin ve Cemal Can - Barış eşleşmesinin damga vurduğu son bölümde Acun Ilıcalı, dokunulmazlık oyununun uzaması nedeniyle sürenin yetmediğini söyleyerek, konseyde eleme olmayacağını açıkladı. İşte, Survivor'da bireysel dokunulmazlığı kazanan son isim...

LGS’ye giren öğrencinin cevap kağıdı kayboldu!

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde Liselere Geçiş Sınavı'na (LGS) giren öğrencinin, sınavdan sonra cevap kağıdının kaybolduğu ortaya çıktı. 8’inci sınıf öğrencisi Pınar Akbaş, "Sınava çok çalışmıştım tüm emeğim boşa gitti" dedi. Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız ise "Soru kitapçığının arasında mı kaldı, buradan gönderildi başka yerde mi kayboldu henüz bilmiyoruz. Bakanlık oradan araştırıyor, biz de buradan araştırıyoruz. Aileyi bunun için okuldan aradılar ve bilgilendirdiler" şeklinde konuştu.

Yandaş Anapalı’dan tuhaf iddia: ‘Ayasofya’nın parasını ümmetin ‘halife’ dediği biri ödedi’

Yandaş TV'lerin popüler konuklarından Ahmet Anapalı, 8 Haziran'da Aysaofya için halı siparişi verildiğini ve ücretini "son yüzyılın Selahaddin Eyyubisi, ümmetin halifesi" dediği birinin ödediğini iddia etti.

Suriyeye insani yardımlar Cilvegözü Sınır Kapısı’ndan yeniden başlayacak

Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi (BMGK),Rusya'nın Türkiye üzerinden Suriye'ye insani yardım gönderilmesini 2 kez veto etmesinin ardından, Cilvegözü Sınır Kapısı'ndan yardımların 1 yıl devam etmesi konusunda anlaşma sağladı

Joe Biden’dan Ayasofya açıklaması: Erdoğan kararından dönmeli

ABD'de kasım ayında yapılacak başkanlık seçiminde Demokrat Parti'nin adayı olan Joe Biden, Danıştay'ın Ayasofya'nın müzeden camiye dönüştürme yönündeki kararına tepki gösterdi.

Fransa’da evsizler ve kiracılar sokağa döküldü

Fransa’nın başkenti Paris’te evsizler ve kiracılar, hükümetin söz verdiği fakat çözmediği lojman sorununu protesto etti.