28 C
İstanbul
8 Ağustos 2020 Cumartesi 15:24
Ana Sayfa Magazin "Kaygı dolu bir lohusalık geçirdim"

"Kaygı dolu bir lohusalık geçirdim"

Oyuncu Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından ikinci oğlu Han’ı kucağına almadan önce hamilelik döneminde ve sonrasında yaşadığı sıkıntıları takipçileriyle paylaştı. Kaygı dolu bir lohusalık geçirdiğini söyleyen Korel, anne adaylarına seslendi

 • 01

  Mart ayında oğlu Han’ı dünyaya getirerek ikinci kez annelik duygusunu yaşayan oyuncu Bergüzar Korel eşi Halit Ergenç, çocukları Ali ve Han ile tatil yapıyor.

 • 02

  Bergüzar Korel: Kaygı dolu bir lohusalık geçirdim - Magazin haberleri

  Keyifli anlarını sosyal medya hesabından yayınlayan Korel, önceki gün hamilelik sürecinde ve sonrasında yaşadığı kaygı dolu günlerini takipçileriyle paylaştı. 

 • 03

  Bergüzar Korel: Kaygı dolu bir lohusalık geçirdim - Magazin haberleri

  “BU KONULARI KONUŞMAYI SEVMEM”

  37 yaşındaki oyuncu, bebeğini emzirirken verdiği pozları yayınlayarak altına şu ifadeleri kullandı:

  Böyle konuları konuşmayı sevmem, açıkça sorulmasındaki cürete de şaşırırım. Ama hem büyük bir şov hem de kadınlar üstünde öyle bir baskı var ki yazmak istedim. Evet iki çocuğumu da normal doğumla dünyaya getirdim. 

  Sezeryan da olabilirdim, bu benim tercihim ya da tıbbi bir zorunluluktan ötürü olabilirdi ve bu anneliğimden hiçbir şey eksiltmezdi. Evet, ikinciyi de normal yapmak en büyük isteğimdi ama asla ve asla bunun fanatizmini, ne kendime ne de doktoruma yaşatmadım.

 • 04

  Bergüzar Korel: Kaygı dolu bir lohusalık geçirdim - Magazin haberleri

  “KAYGI DOLU BİR LOHUSALIK YAŞADIM”

  Önemli olan tek şey yavrumu sağlıkla kucağıma almaktı. Doğumdan bir gün sonra ilk vaka açıklandı; Kaygı dolu bir lohusalık ve emzirme süreci geçirdim. Hormonlarmış, psikolojik ve fiziksel sıkıntılarmış hiçbirine katlanma lüksüm olmadı.
   
  Hamileliğimin başından itibaren önce fiziksel sonra da psikolojik olarak dayanılmaz acılar ve sıkıntılar yaşadım. Kendim de şaşırdım nasıl ayakta kalabildiğime. Cevabım belliydi: İçimdeki mucizem…

 • 05

  Bergüzar Korel: Kaygı dolu bir lohusalık geçirdim - Magazin haberleri

  ANNE ADAYLARINA SESLENDİ
   
  Şimdi bu satırları okuyan, bebeği tutunsun diye yatan, ilaç alan, eşiyle, işiyle, ailesiyle ya da herhangi bir sebepten büyük stres altında olan sen, canım anne; Bil ki seninle aynı şeyleri yaşadım. Söyleyebileceğim yegane şey; İçindeki mucizeye tutun. Bil ki o çok kuvvetli. Bil ki seni terketmeyecek, bırakmayacak, tutunacak.
   
  Sana kavuşacağı günü senin kadar o da heyecanla ve aşkla bekliyor. Hep İnan, dua et, hisset. Öyle kolay değil seni bırakıp gitmesi. Bunu hiç unutma. Kendine acıma, “Niye benim başıma geliyor bu” deyip kendini aşağı çekme.

 • 06

  Bergüzar Korel: Kaygı dolu bir lohusalık geçirdim - Magazin haberleri

  “YILLARDIR BEKLEDİĞİN O GÜN GELDİ”
  Unutma, yıllardır beklediğin o gün geldi, seni seçti. Aylar sonra mucizeni kucağına alıp gözlerine baktığında bugünleri hatırlayacaksın ve diyeceksin ki; Büyük iş başardık mucizem. İyi ki hiç vazgeçmedim senden, iyi ki bırakmadın beni annem.
   
  Geçen sene bu zamanlar desteğe, duaya, inanca en çok ihtiyacım olan zamanlardı. Şimdi ise o günleri hiç unutmadan bugün tüm o güzel anneler için kalbimde ve dualarımda yer açtım bilesiniz.
  Sevgiyle…

 • 07

  Bergüzar Korel: Kaygı dolu bir lohusalık geçirdim - Magazin haberleri

  Öte yandan geçtiğimiz günlerde bikinili pozlarını Instagram hesabından paylaşan Bergüza Korel, kendi özel haberini yapmıştı. Ünlü oyuncu yayınladığı karelerine şu mesajı düşmüştü:

  Bergüzar Korel, bikinili yakalandı. Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, kilolu haliyle dikkat çekti. 4 ay önce ikinci çocuğunu dünyaya getiren ünlü oyuncunun kilolu hali gözlerden kaçmadı. 

 • 08

  Bergüzar Korel: Kaygı dolu bir lohusalık geçirdim - Magazin haberleri

  Doğum kilolarından hala kurtulamadığı gözlenen Bergüzar Korel’in saklanma çabaları ise işe yaramadı. Doğum sonrası aldığı kilolar ve selülitleri ile dikkat çeken Bergüzar Korel’in bu görüntüsü şaşkınlık yarattı. 

Kaynak

Microsoft’tan dev hamle! TikTok’u satın almaya hazırlanıyor

ABD'nin önde gelen teknoloji firmalarından Microsoft'un, Çinli ByteDance şirketine ait TikTok uygulamasını satın almak üzere görüşmelerde bulunduğu belirtildi.

Kentteki vaka artışının sebebini açıklayan Valilik taziye ziyaretlerini yasakladı

Konya Valiliği yapılan tespitlerde corona virüsü vaka sayılarının daha çok taziye ziyaretlerinden kaynaklı olduğunu belirterek evlerde ve açık alanlarda taziye ziyaretlerinin yasaklandığını duyurdu. Cami hoparlörü, belediye ekipleri ve kolluk güçleri tarafından tüm kentte anonslar yapılacak.

Sosyal medyaya sansür getiren düzenleme AYM yolunda: ‘AKP Anayasa’yı çiğniyor’

CHP, sosyal medyaya sınırlandırmalar getiren düzenlemeyi Anayasa Mahkemesi’ne taşımaya hazırlanıyor. Düzenlemeye tepki gösteren Anayasa Profesörü ve CHP Milletvekili Kaboğlu “Sosyal medyada sınırlama ve yasaklar, Anayasa’ya açıkça aykırıdır” dedi.

İzmir’de iş yerinde çıkan ve bitişikteki dükkanlara sıçrayan yangın söndürüldü

İzmir'in Konak ilçesinde, kozmetik satışı yapılan iş yerinde çıkan ve daha sonra yandaki dükkanlara sıçrayan yangın söndürüldü

Twitter’ı hackleyen kişi 17 yaşındaymış

15 Temmuz günü Twitter siber korsanlarının saldırısına uğramış ve eski ABD Başkanı Barack Obama, Microsoft'un kurucusu Bill Gates, SpaceX'in kurucu Elon Musk ve ABD'de Demokrat Parti'nin başkan adayı Joe Biden gibi isimlerin hesapları ele geçirilmişti. Yapılan soruşturma sonucunda Florida eyaletindeki Tampa şehrinde yaşayan 17 yaşındaki bir genç tutuklandı.

‘TTB açıkladıktan sonra Sağlık Bakanlığı bu verileri ortadan yok etti’

Sağlık Bakanlığı'nın Kovid-19 verilerini açıkladığı tablosunda değişikliği gitmesi tepkilere neden oldu. Türk Tabipleri Birliği (TTB) Merkez Konseyi Başkanı Prof. Dr. Sinan Adıyaman,