28 C
İstanbul
8 Ağustos 2020 Cumartesi 15:12
Ana Sayfa Magazin Adnan Serter yeniden Kuaförüm Sensin jürisinde!

Adnan Serter yeniden Kuaförüm Sensin jürisinde!

Ekranların sevilen programı Kuaförüm Sensin’de kısa bir aradan sonra Adnan Serter, yeniden jüri koltuğuna oturdu. Eğlenceli kişiliği ve tecrübeleri ile Serter, yarışmaya geri döndü. Kuaförüm Sensin yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.30’da Show TV’de!

Kuaförüm Sensin’de gerek mesleki başarısı gerekse yorumlarıyla büyük beğeni toplayan Adnan Serter, kısa bir aranın ardından tekrar jüri koltuğundaki yerini aldı.

İşleri dolayısıyla kısa dönemli zorunlu bir ayrılık yaşayan Serter, yine hem eğlenceli hem de tecrübe dolu yorumlarıyla yarışmaya renk kattı.

‘Kuaförüm Sensin’ yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.30’da Show TV’de!

İşte o anlar;

  • KUAFÖRÜM SENSİN'DE FİNAL HEYECANI!
    KUAFÖRÜM SENSİN’DE FİNAL HEYECANI!
  • KUAFÖRÜM SENSİN'DE GERİLİM DORUKLARA ULAŞTI!
    KUAFÖRÜM SENSİN’DE GERİLİM DORUKLARA ULAŞTI!

Kaynak

Microsoft’tan dev hamle! TikTok’u satın almaya hazırlanıyor

ABD'nin önde gelen teknoloji firmalarından Microsoft'un, Çinli ByteDance şirketine ait TikTok uygulamasını satın almak üzere görüşmelerde bulunduğu belirtildi.

Kentteki vaka artışının sebebini açıklayan Valilik taziye ziyaretlerini yasakladı

Konya Valiliği yapılan tespitlerde corona virüsü vaka sayılarının daha çok taziye ziyaretlerinden kaynaklı olduğunu belirterek evlerde ve açık alanlarda taziye ziyaretlerinin yasaklandığını duyurdu. Cami hoparlörü, belediye ekipleri ve kolluk güçleri tarafından tüm kentte anonslar yapılacak.

Sosyal medyaya sansür getiren düzenleme AYM yolunda: ‘AKP Anayasa’yı çiğniyor’

CHP, sosyal medyaya sınırlandırmalar getiren düzenlemeyi Anayasa Mahkemesi’ne taşımaya hazırlanıyor. Düzenlemeye tepki gösteren Anayasa Profesörü ve CHP Milletvekili Kaboğlu “Sosyal medyada sınırlama ve yasaklar, Anayasa’ya açıkça aykırıdır” dedi.

İzmir’de iş yerinde çıkan ve bitişikteki dükkanlara sıçrayan yangın söndürüldü

İzmir'in Konak ilçesinde, kozmetik satışı yapılan iş yerinde çıkan ve daha sonra yandaki dükkanlara sıçrayan yangın söndürüldü

Twitter’ı hackleyen kişi 17 yaşındaymış

15 Temmuz günü Twitter siber korsanlarının saldırısına uğramış ve eski ABD Başkanı Barack Obama, Microsoft'un kurucusu Bill Gates, SpaceX'in kurucu Elon Musk ve ABD'de Demokrat Parti'nin başkan adayı Joe Biden gibi isimlerin hesapları ele geçirilmişti. Yapılan soruşturma sonucunda Florida eyaletindeki Tampa şehrinde yaşayan 17 yaşındaki bir genç tutuklandı.

‘TTB açıkladıktan sonra Sağlık Bakanlığı bu verileri ortadan yok etti’

Sağlık Bakanlığı'nın Kovid-19 verilerini açıkladığı tablosunda değişikliği gitmesi tepkilere neden oldu. Türk Tabipleri Birliği (TTB) Merkez Konseyi Başkanı Prof. Dr. Sinan Adıyaman,