KIRSTEN DUNST VE JESSE PLEMONS EVLENDİ

KIRSTEN DUNST VE JESSE PLEMONS EVLENDİ

Temmuz 10, 2022 Kapalı Yazar: admin

Kirsten Dunst, uzun vakittir erkek arkadaşı olan ve iki çocuğunun babası Jesse Plemons ile evlendi. Çifti altı yıllık birlikteliğin akabinde geçen hafta sonu Jamaika’da Ocho Rios’ta “Evet” dedi.

Dunst’ın bir temsilcisi şöyle diyor: “Evlendiklerini teyit edebilirim. Öteki detay verilmeyecek.”

Çift, birinci olarak 2015 yılında evli bir çifti oynadıkları FX dizisi “Fargo” setinde tanıştı. Lakin Dunst, o sırada erkek arkadaşı Garrett Hedlund’dan ayrıldı ve 2016 yılına kadar çıkmaya başlamadılar.

Altın Küre’nin Ocak 2017’deki hafta sonu çifti nişanlandı. “Bring It On” yıldızı ve “Friday Night Lights” sevgilisi, 2018 baharında oğlu Ennis’i ve geçen yıl oğlu James Robert’ı karşıladı. Dunst, Şubat ayında LA Times’a “birbirlerine karı koca dediklerini”, fakat COVID-19 salgını ve ikinci çocukları olduğu için düğünlerini ertelediklerini söyledi.

Bu yılın başlarında, her iki oyuncu da bir kere daha yeni evlileri oynadıkları “The Power of the Dog”daki rolleriyle Oscar’a aday gösterildi.

Plemons, Dunst’la Ağustos 2019’daki Hollywood Walk of Fame merasiminde birinci tanıştığı anı şöyle anlatıyor; “Hemen, çok fazla söz alışverişinde bulunmadan, gözlerinin içine baktım ve onun hoş, tatlı, muhafazasız, misafirperver bir insan olduğunu gördüm.

Dunst, New York Times’a Plemons ile görüştüğünü söylemişti. “Çok benzeri formda çalışan iki bireydik ve ruh ikizi üzere hissettim.” Ve dedi ki, “Sonsuza kadar hayatımda olacağını biliyordum.”