Hitman 3’ün Yeni Haritası Ambrose Island, 26 Temmuz’da Geliyor

Hitman 3’ün Yeni Haritası Ambrose Island, 26 Temmuz’da Geliyor

Temmuz 10, 2022 Kapalı Yazar: admin

 
IO Interactive, Temmuz ayı yol haritasında Hitman 3’ün yeni haritası Ambrose Island’ın 26 Temmuz’da tüm oyunculara fiyatsız bir DLC (Ek paket) olarak sunulacağını duyurdu. Bu içerik, oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana birinci yeni haritası olarak karşımıza çıkıyor.
 
Fragmanda gösterilene nazaran Ambrose Island, isyancı bir küme tarafından yönetilen, tropikal bir ada olarak karşımıza çıkıyor. IO Interactive, yeni haritada birçok içeriğin olacağını belirtiyor. Bu adada, Andaman Denizi’nde faaliyet gösteren tehlikeli bir korsan çetesi, birçok sırra konut sahipliği yapan bir koy ve büsbütün keşfedilebilir bir bölge yer alıyor. Ayrıyeten kilidini açmak için yeni gayeler, zorluklar ve mükafatları de bünyesinde barındırıyor.
 
Öte yandan IO Interactive, Mayıs ayında Freelancer isimli bir modun geleceğini duyurmuştu. Fakat bu mod istenildiği vakitte yayınlanamadı. Grup bunu telafi etmek için Ambrose Island haritasının çıkış tarihini öne çekti. Yeni modun ise bu yılın ikinci yarısında yayınlanması planlanıyor. Freelancer modu, oyuna çeşitli vazifeler ekleyecek ve Casus 47’nin yeni inançlı meskenini özelleştirmesine imkan tanıyacak.
 
Fragman videosu