26.5 C
İstanbul
6 Haziran 2020 Cumartesi 12:15

Ooops... Sayfa Bulunamadı!

Aradığınız sayfa taşınmış yada bulunamadı. Lütfen diğer haberlere bakınız...

Nuri Bilge Ceylan, jüri başkanı oldu

Dünyanın en geniş kapsamlı tematik film festivali olan Uluslararası Göç Filmleri Festivali’nin bu yılki jüri başkanlığını Nuri Bilge Ceylan üstlenecek.

İkinci el otomobilde fiyatlar da satışlar da arttı

Türkiye ikinci el online araç pazarında mayıs ayında 176 bin 20 adet satış gerçekleşti. Satışlarda geçen senenin mayıs ayına göre yüzde 17, geçen aya göre yüzde 38'lik artış gözlemlendi Türkiye ikinci el online araç pazarında mayıs ayında 176 bin 20 adet satış gerçekleşti.

AB’den Türkiye’deki mülteciler için corona yardımı

Avrupa Birliği, Türkiye’ye corona yardımı göndermeye hazırlanıyor. Suriyeli göçmenler için iki merkezi projeye onay verildiği ve ek olarak 485 milyon euro ödeneceği açıklandı. Türkiye'nin buna karşılık olarak Yunanistan'a geçişleri engelleme sözü verdiği öne sürüldü.

Bilim Kurulu üyesi Tevfik Özlü uyardı: Yüzde 100 korumuyor

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü, YouTube hesabında maske kullanımıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Brescia, Balotelli’nin sözleşmesini feshetti

Kulübü Brescia ile antrenmanlara çıkmayan ve Başkan Massimo Cellino ile de sorunlar yaşayan İtalyan golcü Mario Balotelli'nin sözleşmesi feshedildi

AVM’lerden vaka haberleri gelmeye başladı

1 Haziran itibarıyla tamamı açılan alışveriş merkezlerinin (AVM) bazılarında corona virüsü vakaları görüldüğü öne sürüldü. AVM'lerde örgütlü bulunan Tez-Koop-İş Sendikası Genel Başkanı Haydar Özdemiroğlu, “Mersin’deki bir AVM’de, Kayseri ve Konya’daki bazı mağazalarda vaka görüldü. Hatta Kayseri ve Konya’daki bazı mağazalar karantinaya alınmış. İstanbul’daki bir AVM’de 2 işçide vaka pozitif” dedi.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber