25.5 C
İstanbul
6 Haziran 2020 Cumartesi 21:50

Ooops... Sayfa Bulunamadı!

Aradığınız sayfa taşınmış yada bulunamadı. Lütfen diğer haberlere bakınız...

6 Haziran Sayısal Loto sonuçları 2020 – MPİ Sayısal Loto sonuç sorgulama

6 Haziran Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından 1328. hafta çekilişi yapılan Sayısal Loto'da kazandıran rakamlar belli oldu. Sayısal Loto tutkunları bilet sorgulama işlemi yapıyor. İşte, 6 Haziran 2020 Sayısal Loto sonucu...

Şentop, vekilliklerin düşürülmesi hakkında konuştu: Partililere önceden bilgi verdim

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, CHP’li ve HDP’li üç ismin milletvekilliğinin düşürülmesine ilişkin konuştu. Şentop, Genel kurul toplanmadan önce partililere bilgi verdiğini savundu.

Djokovic, ABD Açık’a katılma konusunda kararsız

Erkekler dünya sıralamasında 1 numarada yer alan Sırp tenisçi Novak Djokovic, 24 Ağustos'ta başlaması planlanan ABD Açık'a katılma konusunda kararsız olduğunu söyledi.

Erdoğan: Ekonominin çarkları yeniden tam güç dönmeye başladı!

Artvin'de, Çoruh Nehri'nde yapımı sürdürülen ve tamamlandığında 275 metre gövde yüksekliği ile Türkiye'nin en yüksek, 'çift eğrilikli ince kemer baraj tipi' kategorisinde ise dünyanın 3'üncü en yüksek barajı olacak Yusufeli Barajı’nda 3 milyonuncu metreküp betonu törenle döküldü. Törene video konferans yöntemiyle katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Dünya koronavirüs salgının pençesinde kıvranırken, biz her biri kendi alanında çığır açacak eserlerin yükselişinin sevincini yaşıyoruz. Planladığımız normalleşme takvimini sağlığımızdan ve ülkemizin önceliklerinden taviz vermeden dengeli bir şekilde hayata geçiriyoruz. Ekonominin çarkları yeniden tam güç dönmeye başladı" dedi.

TEM’de otomobil TIR’a çarptı: 3 ölü, 1 kişi yaralandı

Mersin’in Tarsus ilçesinde otomobilin tıra çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 3 kişi hayatını kaybederken, 1 kişi yaralandı

Şerdil Dara Odabaşı’ndan ‘AVM gar’ projesi hakkında açıklama

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın Kadıköy Söğütlüçeşme'yi alışveriş merkezi gibi bir gara dönüştürecek imar planlarının yürütmesi durduruldu. Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, "Bu sadece Kadıköy’e değil, tüm İstanbul’a da ihanettir" dedi.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber