29.3 C
İstanbul
6 Haziran 2020 Cumartesi 17:56

Ooops... Sayfa Bulunamadı!

Aradığınız sayfa taşınmış yada bulunamadı. Lütfen diğer haberlere bakınız...

Davutoğlu’ndan Erdoğan’a ‘yasak’ tepkisi: Çok çelişkili kararlar alındı

Gelecek Partisi Genel Başkanı ve eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu, Sakarya'da partilileriyle bir araya geldi. Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sokağa çıkma yasağını iptal etmesi ile ilgili konuştu.

Filiz Akın’dan Dünya Çevre Günü paylaşımı

Yeşilçam'ın usta isimlerinden Filiz Akın, geçtiğimiz gün Instagram hesabına eklediği bir video ile takipçilerinin Dünya Çevre Günü'nü kutladı

Ankara Emniyet Müdürlüğü’nden ‘Aleyna Çakır’ açıklaması

İntihar ettiği iddia edilen Aleyna Çakır'ın sevgilisi Ümit U. tarafından darbedilmiş baygın hâlde yatarken çekilmiş videosu sosyal medyada infial yarattı. Ankara Emniyet Müdürlüğü konuya ilişkin açıklama yaptı. 

ABD bu görüntüleri konuşuyor: ‘Bizi vurmak için mi geldiniz?’

ABD'de ırkçılık karşıtı gösterilerde küçük bir kız çocuğuyla polis memurunun karşı karşıya geldiği anlar sosyal medyanın gündemine oturdu.

FIFA Başkanı Infantino, futbolda “daha katı” finansal düzenlemeler istiyor

FIFA Başkanı Gianni Infantino, futbol kulüpleri için daha net ve katı finansal düzenlemelerin getirilmesini savunduğunu belirtti.

KKTC’de önemli hazırlık… Kapalı Maraş’ın açılma süreci hızlandırılıyor

Ankara ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) yönetimi, koronavirüs (Covid-19) ile birlikte 1974'ten beridir kapalı olan Maraş'ın açılmasıyla ilgili çalışmaları hız verdi. 46 yıldır kapalı olan "Hayalet Şehir" in yeniden faaliyete geçmesi için yol haritası açıklandı.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber