GÜNEŞ DERİSİNDE: EN ÂLÂ 15 BRONZLAŞTIRICI

GÜNEŞ DERİSİNDE: EN ÂLÂ 15 BRONZLAŞTIRICI

Temmuz 10, 2022 Kapalı Yazar: admin

Kapak Fotoğrafı: @juliesfi

Yaz geldiğinde herkesin bir gayesi var; harika bronzluğu yakalamak! Güneşin altında D vitamini dozunuzu almaya çalışırken, bronzlaştırıcılar sizi tatil havasına sokuyor ve parlak bronz bir cilt veriyor.

Bronzlaştırıcı yağlar, cildinizi beslerken ve korurken bir ışıltı elde etmenize yardımcı oluyor. Ayrıyeten güneş muhafazasından ödün vermeden ve cildinizi besleyerek bronzlaşabilirsiniz. Size bir ipucu verelim; güneş kollayıcı sürerken hala renk değiştirmek mümkün… Bronzlaştırıcı yağı uygulamadan evvel, bir kat güneş gözetici uygulanması tavsiye edilir. Evet, bronzlaşmak biraz daha uzun sürebilir; lakin cildinizi kırışıklıklar ve koyu lekeler de dâhil olmak üzere güneşin zararlarından koruyor olacaksınız. Bronz bir parıltı, cildinizin olgunlaşmadan yaşlanmasına değmez. Güneş kremi kuruduktan sonra, bronzlaştırıcı yağ katmanınızı uygulayın. Ekstra bir güneş güvenliği katmanı için SPF’li bir bronzlaşma yağı tercih edin.

Bronzlaştırıcı yağı yüzünüze sürerken, evvel avuçlarınızın içine koyun, birbirine sürtün ve akabinde yüzünüze nazikçe (ve eşit bir şekilde) bastırarak ve ovalamadan evvel uygulayın. Elleriniz ve boynunuz da dâhil olmak üzere cildinizin başka hassas bölgelerini unutmayın. Artık güneş kremi ile birlikte bronzlaşma yağının nasıl uygulanacağını bildiğinize nazaran, en âlâ seçenekleri incelemenin vakti geldi.

İşte güneşte geçen bir günün akabinde, kusursuz bronzluğu elde etmenize yardımcı olacak en yeterli bronzlaştırıcılar…

1

NUXE SUN
Bronzlaştırıcı Yağ SPF 10
210 TL
Su ve güneş çiçekleri içeren bu güneş yağı hücresel yaşlanmaya karşı müdafaa sağlarken, kusursuz bir bronzlaşma sunuyor.

2

LANCASTER
Sun Beauty Tan Deepener Bronzlaştırıcı
610 TL
Vücut için, SPF’siz bronzluk artıcı güneş bakım eseri, erken yaşlanmaya sebep olan özgür radikalleri nötralize etmeye yardımcı oluyor.
sevil.com.tr

3

PETITE MAISON
Bronzlaştırıcı Güneş Yağı 200 ml
136 TL
Besleyici aloe vera ve tazeleyici hindistan cevizi kokusu ile güneş sonrasında da cildinizin muhtaçlığı olan nemlendirmeyi sağlamak için özel tasarlamış.
petitemaison.com.tr

4

GOURMET LADIES
Doğal Bronzlaştırıcı Yağ
Havuç tohumu, kakao, kayısı çekirdeği, susam, kenevir tohumu ve hindistan cevizi yağları ile cildin nemlendirirken sağlıklı bir bronzlaşma imkanı sunuyor.
280TL
gourmetladies.co

5

DIOR
Bronzlaştırıcı Su
1.225TL
Dior Bronze, efsanevi beden bronzlaştırıcısını yine tasarlanarak onu ultra ince, bronzlaşan, sütlü bir suya dönüştürüyor.
tr.dior.com

6

MİSBAHÇE
Bronzlaştırıcı Güneş Yağı 100 mL
180 TL
Cildi besleyip nemlendirirken, güneş banyosu seanslarınızda karşı konulmaz bir bronzluk kazandırmaya yardımcı oluyor.
misbahce.com.tr

7

EDA TAŞPINAR
Yoğun Bronzlaştırıcı Sprey SPF 0 200 ml
124,99 TL
Havuç yağı içerikli doğal formülü ile kusursuz bronzluğu yakalamayı sağlarken, Argan Yağı, Vitamin A, Vitamin E içeriği ile ciltteki yaşlanma tesirlerini azaltıyor.
edataspinar.com

8

LA MELON
Tanning Oil Bronzlaştırıcı Yağ 200 ml
649 TL
beymen.com

9

CARROTEN
Summer Dreams Tanning SPF6 Düşük Hami Bronzlaştırıcı Güneş Yağı Sprey 200 ml
230 TL
İçeriğindeki Ayçiçek yağı, Aynısefa özü ve başka yağların kombinasyonu ile cilde süratli ve derin bronzluk sağlarken tıpkı vakitte cildi nemlendirmeye, soyulmaya karşı müdafaaya ve bronzluk müddetini uzatmaya yardımcı oluyor.
gratis.com.tr

10

GARNIER
Ambre Solaire Ülkü Bronzluk Bronzlaştırıcı Yağ 200 ml
94,95 TL
watsons.com.tr

11

ABTIRA GARDEN
Bronze Bronzlaştırıcı Yağ
350 TL
abtira.garden

12

NIVEA SUN
Yoğun Bronzlaştırıcı Güneş Yağ Sprey SPF 6
99 TL
Bronzlaştırıcı güneş yağ, sprey E vitamini ve karoten içeriyor. Nemlendirici yağ kompleksine sahip ve suya güçlü yağ sprey.
rossmann.com.tr

13

HAWAIIAN TROPIC
Coco Dark Oil Bronzlaştırıcı Güneş Yağı 200 Ml
168 TL
flavus.com

14

LIGNE ST.BARTH
Roucou Tanning Oil 125ml
1.181 TL
Karayip yazlarının çarpıcılığının kaynağı bedelli roucou ile birlikte hindistancevizi yağı ve seçilmiş bitki yağları içeriyor. Roucou özü, melanin üretimini ve cildin kendi muhafaza düzeneğini uyarıyor.
beymen.com

15

BADE NATURAL
Bronzlaştırıcı Güneş Yağı 100 ml
329,90 TL
Cildinizi nemlendiriyor ve besliyor, cildin kurumasını önlüyor. 5 farklı doğal yağdan oluşan içeriği ile cildin yumuşamasına, yenilenmesine ve nemli kalmasına yardımcı oluyor.
badenatural.com