30.1 C
İstanbul
13 Ağustos 2020 Perşembe 15:34
Ana Sayfa Gündem On Numara 31 Temmuz canlı çekiliş sonuçları ilan edildi - 954. hafta...

On Numara 31 Temmuz canlı çekiliş sonuçları ilan edildi – 954. hafta MPİ On Numara sonucu sorgulama ekranı

On Numara sonuçları 31 Temmuz Cuma akşamı ilan edildi. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleşen kuranın ardından, 954. hafta On Numara canlı çekiliş sonuçları MPİ sorgulama ekranından açıklandı. Perşembe akşamı 5. devrini gerçekleştiren On Numara oyununda, şimdi gözler 31 Temmuz On Numara sonuçlarına gözler çevrildi. İşte, merakla beklenen 31 Temmuz 2020 On Numara çekiliş sonuçları ve kazandıran numaralar.

On Numara sonuçları bu akşam da zengin olmak isteyenleri hayallerine kavuşturacak. MPİ tarafından tamamlanan On Numara çekiliş sonuçlarına göre, şanslı numaralar kamuoyuna duyuruldu. 10 bilenin büyük ikramiyeyi kazandığı oyununda, 31 Temmuz On sonuçları şans oyunu müdavimlerinin sorgulamalarında yer aldı. İşte, 31 Temmuz MPİ On Numara sonucu sorgulama ve On Numara sonuçları.

31 TEMMUZ ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

On Numara oyununun 954. hafta çekilişleri, Milli Piyango İdaresi’nce saat 22.15’te gerçekleşti. Noter huzurunda tamamlanan On Numara çekilişinde şu numaralar çıktı;

class=”cf”>

ON NUMARA SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYIN

Son çekilişte ikramiye devretti

MPİ’den yapılan açıklamaya göre, On Numara’nın 30 Temmuz Perşembe akşamı düzenlenen çekilişinde, 10 bilen çıkmayınca, 1.136.596,60 TL devretmişti.

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir.

 

 

On Numara 31 Temmuz canlı çekiliş sonuçları ilan edildi - 954. hafta MPİ On Numara sonucu sorgulama ekranı

Kaynak

Microsoft’tan dev hamle! TikTok’u satın almaya hazırlanıyor

ABD'nin önde gelen teknoloji firmalarından Microsoft'un, Çinli ByteDance şirketine ait TikTok uygulamasını satın almak üzere görüşmelerde bulunduğu belirtildi.

Kentteki vaka artışının sebebini açıklayan Valilik taziye ziyaretlerini yasakladı

Konya Valiliği yapılan tespitlerde corona virüsü vaka sayılarının daha çok taziye ziyaretlerinden kaynaklı olduğunu belirterek evlerde ve açık alanlarda taziye ziyaretlerinin yasaklandığını duyurdu. Cami hoparlörü, belediye ekipleri ve kolluk güçleri tarafından tüm kentte anonslar yapılacak.

Sosyal medyaya sansür getiren düzenleme AYM yolunda: ‘AKP Anayasa’yı çiğniyor’

CHP, sosyal medyaya sınırlandırmalar getiren düzenlemeyi Anayasa Mahkemesi’ne taşımaya hazırlanıyor. Düzenlemeye tepki gösteren Anayasa Profesörü ve CHP Milletvekili Kaboğlu “Sosyal medyada sınırlama ve yasaklar, Anayasa’ya açıkça aykırıdır” dedi.

İzmir’de iş yerinde çıkan ve bitişikteki dükkanlara sıçrayan yangın söndürüldü

İzmir'in Konak ilçesinde, kozmetik satışı yapılan iş yerinde çıkan ve daha sonra yandaki dükkanlara sıçrayan yangın söndürüldü

Twitter’ı hackleyen kişi 17 yaşındaymış

15 Temmuz günü Twitter siber korsanlarının saldırısına uğramış ve eski ABD Başkanı Barack Obama, Microsoft'un kurucusu Bill Gates, SpaceX'in kurucu Elon Musk ve ABD'de Demokrat Parti'nin başkan adayı Joe Biden gibi isimlerin hesapları ele geçirilmişti. Yapılan soruşturma sonucunda Florida eyaletindeki Tampa şehrinde yaşayan 17 yaşındaki bir genç tutuklandı.

‘TTB açıkladıktan sonra Sağlık Bakanlığı bu verileri ortadan yok etti’

Sağlık Bakanlığı'nın Kovid-19 verilerini açıkladığı tablosunda değişikliği gitmesi tepkilere neden oldu. Türk Tabipleri Birliği (TTB) Merkez Konseyi Başkanı Prof. Dr. Sinan Adıyaman,