18.7 C
İstanbul
2 Ekim 2020 Cuma 00:20
Ana Sayfa Gündem Çılgın Sayısal Loto’da çılgın rakam! İşte 16 Eylül Sayısal Loto sonuçları…

Çılgın Sayısal Loto’da çılgın rakam! İşte 16 Eylül Sayısal Loto sonuçları…

Çılgın Sayısal Loto’nun 16 Eylül tarihli çekiliş sonuçları belli oldu. Milli Piyango tarafından çekilişi gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto’da büyük ikramiye tutarı 62 milyon 209 bin 871 TL’ye ulaştı. Çılgın Sayısal Loto’da gecenin şanslı rakamları ise 19-25-35-47-57-85 joker 55 olarak belirlendi.

Çılgın Sayısal Loto’nun 20. çekilişi bu akşam Milli Piyango’nun şans merkezinde yapıldı. 90 rakam arasından 6 rakamın bilinmesiyle büyük ikramiye kazanılabiliyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI

Çılgın Sayısal Loto’nun bu akşam yapılan çekilişinde şanslı rakamlar şu şekilde oldu; 19-25-35-47-57-85 joker 55

BÜYÜK ÖDÜL DUDAK UÇUKLATIYOR

Çılgın Sayısal Loto’nun bu akşam yapılan çekilişi öncesinde büyük ikramiye tutarı da açıklandı. Çılgın Sayısal Loto’da büyük ödül miktarı devirlerle birlikte 62 milyon 209 bin 871 TL olarak belirlendi.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NE ZAMAN ÇEKİLİYOR?

Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Kaynak

21 ilde FETÖ operasyonu! 5 kişi tutuklandı

Balıkesir merkezli 21 ilde FETÖ'nün TSK'daki yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan 23 zanlıdan 5'i tutuklandı

Davutoğlu Trump’ın mektubu geldiğinde kahrımdan uyuyamadım

Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, Trump'ın mektubu gece geldiğinde kahrından uyuyamadığını ifade ederek, kullanılan ifadelerin Türkiye Cumhuriyeti'ne doğrudan saldırı niteliğinde olduğunu söyledi. Gelecek Partisi Genel...

Diyarbakır’da markete EYP atıldı, iki noktaya bomba süsü verilmiş düzenek yerleştirildi

Diyarbakır'da terör örgütü yandaşları tarafından bir markete el yapımı patlayıcı atıldı. Eş zamanlı olarak 2 farklı noktaya yerleştirilen bomba süsü verilmiş düzenekler güvenlik güçlerince imha edildi.

İngiltere Sağlık Bakanı’ndan korkutan uyarı: Yüz binlerce can kaybıyla sonuçlanabilir

İngiltere Sağlık Bakanı Hancock, Avam Kamarası’nda koronavirüsle (corona virüs) mücadele kapsamında yaptığı açıklamada, “Yüz binlerce ölümün, kimsenin ödemesi gereken bir bedel olmadığını düşünüyorum” dedi. İngiltere’de...

TTB: Sağlık Bakanı’nı istifaya davet ediyoruz

Türk Tabipleri Birliği (TTB), belirti göstermeyen ama testi pozitif çıkan vakaların günlük açıklanan tabloda yer almadığını açıklayan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı istifaya çağırdı.

Pentagon’dan Azerbaycan-Ermenistan çatışması açıklaması

ABD Savunma Bakanlığı Sözcüsü Yarbay Thomas Campbell, Azerbaycan ve Ermenistan’a askeri desteği hiçbir şekilde iki ülke arasındaki çatışmalarla ilişkili olmayacak şekilde yapılandırdıklarını açıkladı. Olayları yakından izlediklerini belirten Campbell, "Şiddeti kınıyor ve hayatını kaybedenlerin ve yaralananların ailelerine taziyelerimizi iletiyoruz." dedi.