16.7 C
İstanbul
1 Ekim 2020 Perşembe 01:43
Etiketler Kuaförüm sensin

Etiket: kuaförüm sensin

Kuaförüm Sensin’de modellerin çarpıcı değişimleri beğeni topladı!

Show TV'nin sevilen programı Kuaförüm Sensin'de haftanın finalinde günün konsepti boyalı saçlar, iddialı eyeliner ve tulum şıklığı oldu. Hafta boyu ekip içi sorunlar nedeniyle gerginlik yaşayan Burcu, Aslı ve Rana arasındaki kriz ise final günü zirve yaptı

Kuaförüm Sensin’de meditasyon molası!

Show TV'nin sevilen programı Kuaförüm Sensin'de, son zamanlarda sinirli çıkışları ile dikkat çeken Tayfun'a Zümrüt'ün meditasyon önermesi, stüdyoda eğlenceli görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu. Jüri üyesi Işıl Reçber'in yönlendirmesi ile yarışmacılar çekişmeli mücadeleye ufak bir mola verdi

Kuaförüm Sensin’de siyah-beyaz şıklığı

Ekranların severek izlenen programı Kuaförüm Sensin'de bugün modeller siyah-beyaz ahengi ile büyüledi. Yarışmacılar birbirinden güzel kıyafetler, gösterişli saç ve makyaj sunumları ile jürinin beğenisini kazanmak için kıyasıya yarıştı. Kuaförüm Sensin, yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.45'te Show TV'de!

Kuaförüm Sensin kim elenecek? 28 Ağustos 2020 Kuaförüm Sensin haftanın birincisi kim olacak?

Kuaförüm Sensin'de bu haftaki heyecan bugünkü finalle birlikte sona erecek. Kuaförüm Sensin yeni jürisiyle tüm dikkatleri üstüne çekiyor. En iyi 4 kuaför ve makeup artisti modellerine en iyi saçı ve makyajı yapmaya çalışıyor, jüri koltuğunda oturan Bülent Ersoy, Seçkin Süngüç, Işıl Reçber ve Adnan Serter saç ve makyajlara ayrı ayrı puan veriyor. Bugün haftanın birincisi 10 bin liranın sahibi olurken, bir ekip de yarışmadan eleniyor. Peki bu hafta Kuaförüm Sensin'de kim elenecek?

Adnan Serter yeniden Kuaförüm Sensin jürisinde!

Ekranların sevilen programı Kuaförüm Sensin'de kısa bir aradan sonra Adnan Serter, yeniden jüri koltuğuna oturdu. Eğlenceli kişiliği ve tecrübeleri ile Serter, yarışmaya geri döndü. Kuaförüm Sensin yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.30'da Show TV'de!

Kuaförüm Sensin’de ağlatan final!

Ekranların severek izlenen programı Kuaförüm Sensin'de bu hafta sürpriz bir final yaşandı. Diva Bülent Ersoy, önümüzdeki haftaya alıştığı yarışmacıların devam etmeyeceğini öğrenince gözyaşlarına hakim olamadı. Kuaförüm Sensin, yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.30'da Show TV'de!

Kuaförüm Sensin’de ağlatan şaka!

Ekranların severek izlenen programı Kuaförüm Sensin'de Selver, kuaförü Bilal'in yaptığı şaka ile gözyaşlarına boğuldu. Kuaförüm Sensin, yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.30'da Show TV'de!

Kuaförüm Sensin’de gözyaşları sel oldu!

Ekranların severek izlenen programı Kuaförüm Sensin'de bugün gözyaşları sel oldu. Yakın zamanda annesini kaybeden Bülent Ersoy, yürekleri dağlayan sarsıcı itiraflarda bulundu. Kuaförüm Sensin, yeni bölümleriyle hafta içi her gün Show TV'de!

Kuaförüm Sensin kim elendi? 19 Haziran 2020 Kuaförüm Sensin haftanın birincisi kim oldu?

Kuaförüm Sensin'de bu haftaki heyecan bugünkü finalle birlikte sona erdi. Kuaförüm Sensin yeni jürisiyle tüm dikkatleri üstüne çekiyor. En iyi 4 kuaför ve makeup artisti modellerine en iyi saçı ve makyajı yapmaya çalışıyor, jüri koltuğunda oturan Bülent Ersoy, Seçkin Süngüç ve Işıl Reçber saç ve makyajlara ayrı ayrı puan verdi. Bugün haftanın birincisi 10 bin liranın sahibi olurken, bir ekip de yarışmadan elendi. Peki bu hafta Kuaförüm Sensin'de kim elendi?

Kuaförüm Sensin kim elendi? 5 Haziran 2020 Kuaförüm Sensin haftanın birincisi kim oldu?

Kuaförüm Sensin'de bu haftaki heyecan bugünkü finalle birlikte sona erdi. Kuaförüm Sensin'de best of heyecanı yaşanıyor. En iyi 4 kuaför ve makeup artisti modellerine en iyi saçı ve makyajı yapmaya çalışıyor, jüri koltuğunda oturan Adnan Serter, modacı Muammer Ketenci ve Sebile Ölmez saç ve makyajlara ayrı ayrı puan verdi. Bugün haftanın birincisi 10 bin liranın sahibi olurken, bir ekip de yarışmadan elendi. Peki bu hafta Kuaförüm Sensin'de kim elendi?

Fahrettin Koca Türkiye genelinde hastane yatak doluluk oranlarını açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "12 bine yakın yoğun bakım yatağının boş olduğunu bununda %38.7'nin karşılığı olduğunu hasta sayımızın bin beş yüzlerde olduğu görülüyor." ifadelerini kullandı.

Erbil Uluslararası Havalimanı yakınlarında roketli saldırı

Irak’ın kuzeyindeki Irak Kürt Bölgesel Yönetimi’nin (IKBY) Erbil kentindeki Erbil Havalimanı yakınlarına roketli saldırı gerçekleştirildi.

Doğduğun Ev Kaderindir 2. sezon 14. yeni bölüm fragmanı izle!

TV8 ekranında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 2. sezon 13. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümünde Kırmızı Oda sürprizi yaşandı. Doğduğun Ev Kaderindir 2. sezon 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

CHP’li Emir: Koca, 20 katı vaka iddiamızı doğruladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın günlük 29 bin 377 vaka iddiasına ilişkin açıklamalarını değerlendiren CHP'li Murat Emir, Koca’nın iddialarını doğruladığını kaydetti.