20.7 C
İstanbul
30 Eylül 2020 Çarşamba 19:15
Etiketler Ankara

Etiket: Ankara

Eski Dışişleri Bakanı Bozer, coronadan hayatını kaybetti

Ankara'da corona virüsü tedavisi gören Eski Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Ali Bozer (95) yaşamını yitirdi.

Ankara Tabip Odası: 966 sağlık çalışanı Covid-19 pozitif

Corona virüsüne yakalanan sağlık çalışanlarının sayısı giderek artıyor. Ankara Tabip Odası Yönetim Kurulu, Covid-19 pozitif tanısı konulan sağlık çalışanlarının sayısının 30 Eylül itibariyle 966'ya yükseldiği açıkladı.

TBMM, Kamu Başdenetçisi ve Kamu Denetçisi alımı yapacak

Türkiye Büyük Millet Meclisi, bir Kamu Başdenetçisi ve dört Kamu Denetçisi alımı yapacak. Personel ilanı, Basın İlan Kurumu'nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr tarafından yayınlandı. İşte başvuru koşulları…

Bekçi alımı için başvurular ne zaman bitecek?

Polis Akademisi Başkanlığı, İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere 400 bekçi alımı gerçekleştirecek. Bekçi olmak için ön başvurular 19 Eylül’de başladı ve 2 Ekim’de sona erecek.

Marmaris’te karanlığa mahkum mahalle

Yıl 2020 ama Muğla’nın Marmaris İlçesinde 53 haneli Karacasöğüt Tuzla Mahallesi’nde elektrik yok, su yok, yol yok, internet yok, cep telefonları çekmiyor. Üstelik mahalle Cumhurbaşkanlığı konutunun 7 kilometre uzaklıktaki komşusu. Elektrik olmadığı için çocuklar okuyabilmek amacıyla Marmaris’e eş, dost ya da akrabaların yanına gönderildiğinden 15 aile parçalanmış durumda...

Başkent’te Hacı Bayram Veli Camisi’nin avlusu yandı

Ankara'da Hacı Bayram Veli Camisi'nin avlusunda bulunan işletmede çıkan yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü

Ankara’da TIR otomobile arkadan çarptı: 2 ölü

Ankara Çevre yolunda TIR’ın arkadan çarptığı otomobil hurdaya döndü. Kazada otomobilde bulunan 2 kişi kabin içerisinde sıkışarak hayatını kaybetti

CHP’den corona iddiası: Vaka sayısı açıklananın 20 katı!

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, "Sağlık Bakanlığı'nın kendi bilgi sisteminden bize gelen verilere göre Covid pozitif vaka sayısı açıklanan hasta sayısının neredeyse 20 katı" iddiasında bulundu.

Vali Gül: 300 firma değil 300 tesis açtık

Gaziantep Valisi Davut Gül, 300 fabrikanın açılışının ardından yapılan eleştirilere ilişkin “İnsanların kafasında şu var; firmanın isimlerine bakıyorlar ve internetten onun kuruluşuna bakıyorlar. Deniliyor ki ‘1960, 1970, 1980’da kurulan bir firmanın şimdi açılışı yapılıyor.’ Biz 300 firma açmadık biz 300 tesis açtık” dedi.

Konya’da korkutan toz fırtınası! Yarım saat sürdü, ilçe karanlığa gömüldü

Konya’nın Ereğli ilçesinde meydana gelen toz fırtınası, ilçeyi karanlığa bürüdü. Olayla ilgili SÖZCÜ'ye açıklama yapan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukcu, "2004 ve 2009 yıllarında da bölgemizde benzer kum fırtınaları yaşandı. Bu kez yaşanan fırtına yarım saat sürdü. Fırtınanın ardından yaptığımız incelemelerde herhangi bir can ve mal kaybı yaşanmadı” dedi.

Eski Dışişleri Bakanı Bozer, coronadan hayatını kaybetti

Ankara'da corona virüsü tedavisi gören Eski Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Ali Bozer (95) yaşamını yitirdi.

Iğdır’da PKK operasyonu! Lav silahı ile el bombaları ele geçirildi

Iğdır'da gri kategorideki "Roni" kod adlı terörist Halis Erdoğan'ın etkisiz hale getirildiği, iki teröristin de sağ yakalandığı operasyonda lav silahı ile el bombalarının da aralarında bulunduğu mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildi

Koronavirüse yakalanan Dışişleri eski Bakanı Ali Bozer hayatını kaybetti

Anakara'da koronavirüs tedavisi gören Eski Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Ali Bozer yaşamını yitirdi.

ABD sperm donörü Joe’yu konuşuyor: Dünya genelinde 150 çocuğu var

Çok sayıda kadınla korunmasız cinsel birliktelik yaşayan ve dünya genelinde 150 çocuğu olan ABD’li sperm donörü Joe Donor koronavirüs (Covid-19) karantinası sırasında 6 bebeğin daha babası oldu. Donor, "Karantinanın beni engelleyemedi. Rekora koşuyorum" dedi.