21.1 C
İstanbul
21 Eylül 2020 Pazartesi 03:01
Etiketler Anadolu Üniversitesi

Etiket: Anadolu Üniversitesi

Anadolu üniversitesi AÖF yaz okulu sınav sonuçları bekleniyor!

Anadolu Üniversitesi'nin Açıköğretim, İşletme ve İktisat Fakülteleri yaz okulu sınavları dün sona erdi. İnternet ortamında düzenlenen AÖF yaz okulu sınavlarının tamamlanmasının ardından sonuçlar için bekleyiş başladı. Sınav sonuçlarının birkaç gün içerisinde açıklanması bekleniyor.

Sağlık Bakanlığı’ndan YÖK’e güz döneminde uzaktan eğitim tavsiyesi

Üniversite öğrencilerinin merakla beklediği yeni eğitim-öğretim döneminin 'normal mi yoksa online mi olacağı' sorusu netlik kazandı. Sağlık Bakanlığı, Yükseköğretim Kurulu'na (YÖK) gönderdiği tavsiye yazısında "2020-2021 eğitim ve öğretim yılının güz döneminde teorik derslerin mümkün olduğunca uzaktan ve dijital öğretim yöntemleriyle yapılmasını, uygulamalı eğitimlerin zorunlu olduğu programlarda ise uygulamaların mümkünse ertelenmesini" istedi.

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) kayıtları devam ediyor

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi kayıtları 31 Ağustos’ta başlamıştı. Kayıt yaptırmaya hak kazanan öğrenciler, 10 Eylül tarihine kadar kayıt işlemlerini yapabilecek. Mazeret kaydı ise 11 Eylül saat 17.00’de son bulacak.

Halkbank sınav sonuçları açıklandı! Halkbank sınav sonuç sorgulama nasıl yapılır?

Halkbank, personel istihdamı için 8 Ağustos’ta bir sınav gerçekleştirdi. Anadolu Üniversitesi’nin yaptığı Halkbank sınav sonuçları bugün erişime açıldı. İşte Halkbank sınav sonuçları sorgulama ekranı…

Anadolu Üniversitesi öğrencilerle dijital platformda buluştu

Anadolu Üniversitesi (AÜ) tercih dönemi boyunca katıldığı sanal fuarlar ve "Tercihim Eskişehir" ve "Tercihim Anadolu" adlı dijital platformlarla öğrenci adaylarına ve velilere yönelik tanıtım hizmeti sağladı.

AÖF sınav sonuçları açıklandı! 2020 AÖF final sınavı sonuçları sorgulama…

Anadolu Üniversitesi tarafından 24 Haziran- 8 Temmuz 2020 tarihleri arasında online olarak düzenlenen AÖF final sınavlarının sonuçları açıklandı. Üniversite'den yapılan açıklamaya göre sınav sonuçlarına aof.anadolu.edu.tr adresinden erişilebilecek.

AÖF sınav sonuçları sorgulama: 2020 Anadolu Üniversitesi AÖF sınav sonuçları açıklandı mı? 2020 Anadolu Üniversitesi

AÖF sınav sonuçları için heyecan dorukta. Binlerce öğrenci AÖF final sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihi bekliyor. 24 Haziran 8 Temmuz tarihleri arasında online olarak yapılan AÖF sınav sonuçları Anadolu Üniversitesi tarafından duyurulacak. İşte sınav sonuçları ile ilgili son gelişmeler...

AÖF sınavlarının online olarak yapılacağı açıklanmıştı. İşte tarih ve ayrıntılar…

AÖF final sınavlarının pandemi nedeniyle online olarak yapılacağı açıklandı. AÖF dönem sonu sınavlarının hangi tarihler arasında yapılacağını sayfamızdan görebilirsiniz. İşte Anadolu Üniversitesi açıköğretim öğrencilerinin merakla araştırdıkları final sınavlarına dair detaylar...AÖF dönem sonu sınavlarının hangi tarihler arasında yapılacağını sayfamızdan görebilirsiniz. İşte Anadolu Üniversitesi açıköğretim öğrencilerinin merakla araştırdıkları final sınavlarına dair detaylar…

Filyasyon görevlisi öğretmenler okulda! ‘Önüne geçmek mümkün olmaz’

Eğitim-İş Genel Başkanı Orhan Yıldırım, "Kontrolden çıkmış yeni bir dalgayla karşı karşıya kalırız ve bunun birinci müsebbibi MEB yetkilileri olur” ifadelerini kullandı.

Adana’da 12 yaşındaki çocuk, kardeşinin ölümüne neden oldu

Adana'nın Kozan ilçesinde 12 yaşındaki S.Ç., babasının av tüfeğini alarak beraberinde kardeşi 8 yaşındaki E.Ç. ile kuş avlamaya gitti. Eve dönüş yolunda iddiaya göre S.Ç., elinden düşürdüğü tüfeğin ateş almasıyla vurulan kardeşi E.Ç., yaşamını yitirdi

Lille’de Burak Yılmaz geceye damga vurdu! Tam 5 kez…

Fransa Lig 1'in 4. haftasında Lille, Marsilya deplasmanından 1-1'lik eşitlikle ayrıldı.

Eski belediye başkanı tartıştığı kişiyi vurdu!

Eski Sinop Belediye Başkanı Zeki Yılmazer, tartıştığı bir kişiyi tabancayla ağır yaraladı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı açıklanırken, elinden yaralanan Zeki Yılmazer ve vurduğu kişi tedavi altına alındı.