22.1 C
İstanbul
12 Temmuz 2020 Pazar 08:42
Ana Sayfa Ekonomi KPSS 2020 lisans başvuru ekranı - ÖSYM AİS ekranı üzerinden KPSS başvurusu...

KPSS 2020 lisans başvuru ekranı – ÖSYM AİS ekranı üzerinden KPSS başvurusu nasıl yapılır?

KPSS 2020 başvuru ekranı, kamuda memur olmak isteyen adayların gündeminde yer alıyor.
ÖSYM
başvuru takviminde yer alan bilgilere göre, 2020 KPSS lisans başvuruları 30 Haziran 13 Temmuz 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek. KPSS Genel Yetenek-Genel Kültür Oturumu/Eğitim Bilimleri Oturumu, Alan Bilgisi Sınavları ve ÖABT oturumları için sınav ücreti yatırıldıktan sonra başvurular başlayacak. Peki, ÖSYM AİS ekranı üzerinden KPSS başvurusu nasıl yapılır?

Kaynak

Onyekuru gerçeği ortaya çıktı! Meğer Fenerbahçe…

Süper Lig'de ortalık fena karışacak

Adanalıların yeni validen beklentisi var

Yaz sıcaklarının kendisini iyiden iyiye hissettirdiği Adana'da, Adanalıların geleneksel göçleri başladı. Yüz binlerce Adanalı Tekir, Pozantı, Kamışlı, Çamlıyayla yaylaları ile Mersin'in Çeşmeli, Kargıpınarı, Arpaçbahşiş, Tömük,...

Ayasofya konuşulurken Türkiye’de işsiz sayısı, çalışanları geçti!

22.8 milyona ulaşan işsizlik ordusu, 20.5 milyonluk çalışan sayısını geçti. Ülkemizde artık çalışanlardan çok işsiz var.

İki bölgede 4 il için kuvvetli yağış uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. 4 ildeki kuvvetli yağışa dikkat çekilirken, yurt genelinde hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacağı ve mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

Çavuşoğlu’ndan çok sert mesaj: Hafter gitmeli

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İngiltere'nin saygın gazetelerinden Financial Times'a konuştu. Çavuşoğlu, Türkiye'n,n desteklediği Libya Ulusal Mutabakat Hükümeti'nin ateşkesi kabul etmesi için tek şartın General Halife Hafter'e ait güçlerin Sirte'den geri çekilmesi olduğunu söyledi.

Ankara’da otomobil 2 metreden apartman bahçesine düştü

Ankara'da alkollü olduğu iddia edilen ve kontrolü kaybeden sürücü otomobili ile 2 metreden apartman bahçesine düştü. Hurda yığınına dönen otomobilin sürücüsü araçta sıkışarak yaralandı