22.1 C
İstanbul
12 Temmuz 2020 Pazar 09:16
Ana Sayfa Ekonomi Kardashian, şirketinin yüzde 20’sini 200 milyon dolara sattı

Kardashian, şirketinin yüzde 20’sini 200 milyon dolara sattı

Kylie Jenner’ın güzellik endüstrisine girip başarılı olmasının ardından üvey kardeşi Kim Kardashian West 2017’de KKW markasını yaratmıştı. ABD’nin en büyük kozmetik şirketlerinden Coty, KKW’nun yüzde 20’si için Kardashian ile 200 milyon dolara anlaştı. Bu anlaşma, KKW’nun piyasa değerini 1 milyar dolar olarak belirlemiş oldu.

Kim Kardashian West’in makyaj markası KKW, kısa sürede hızla büyüdü. Business Insider’da yer alan habere göre, ABD’nin en büyük kozmetik şirketlerinden Coty, KKW’nun yüzde 20 hissesini satın almak için Kardashian West’le 200 milyon dolara anlaştı.

Coty, bu ay başında ünlü yıldızla iş ortaklığı konusunda anlaşmak için görüştüklerini açıklamıştı. Bu anlaşma, KKW’nun piyasa değerini 1 milyar dolar olarak belirlemiş oldu.

JENNER’IN MARKASI DAHA PAHALI

İlk olarak Kim Kardashian West’in üvey kardeşi Kylie Jenner, 2015 yılında kendi markasıyla güzellik endüstrisine giriş yapmıştı. Jenner’ın yakaladığı başarı nedeniyle 2 sene sonra, 2017’de Kim Kardashian da aynı yolu izledi.

İki kardeşten şirketi daha değerli olan isim ise 1.2 milyar dolar ile şimdilik Kylie Jenner.

Kaynak

Ayasofya’da ilk namaz nasıl olacak? Kaç kişi aynı anda namaz kılacak?

86 yıl sonra ibadete açılan Ayasofya'da ilk namazın kılınacağı 24 Temmuz'a kadar hangi düzenlemelerin yapılacağı merak konusu oldu. Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın verdiği bilgilere göre, namaz sırasında ikona ve fresklere perdeleme veya karartma yöntemi uygulanacak, içeride en fazla bin kişi namaz kılacak, iki imam ve dört müezzin görev alacak.

CHP’li Dila Koyurga: Beni yuhalayanlar Berkin’in annesini de yuhaladı

CHP Gençlik Örgütleri İzmir İl Sekreteri ve Karabağlar Belediye Meclis Üyesi Dila Koyurga, gözaltına alınıp serbest bırakılmasının ardından yaşadıklarını anlattı.

Trump yine dünyayı şaşırttı: İlk defa taktı

Koronavirüs ile ilgili açıklamaları ve maske takmamasıyla ilgili sık sık eleştirilen ABD Başkanı Donald Trump, aylar sonra ilk kez maskeyle görüntülendi. Askeri bir hastaneyi ziyareti sırasında maske taktığı görülen Başkan Trump, daha önce kendisine maske ile ilgili yöneltilen bir soru karşısında, "Benim maske takmak ile ilgili bir sorunum yok. Gerekirse takarım. Kimsenin hayatını tehlikeye atmak istemem, ancak ABD Başkanı olarak zaten çok izole bir hayat yaşıyorum" demişti

Onyekuru gerçeği ortaya çıktı! Meğer Fenerbahçe…

Süper Lig'de ortalık fena karışacak

Adanalıların yeni validen beklentisi var

Yaz sıcaklarının kendisini iyiden iyiye hissettirdiği Adana'da, Adanalıların geleneksel göçleri başladı. Yüz binlerce Adanalı Tekir, Pozantı, Kamışlı, Çamlıyayla yaylaları ile Mersin'in Çeşmeli, Kargıpınarı, Arpaçbahşiş, Tömük,...

Ayasofya konuşulurken Türkiye’de işsiz sayısı, çalışanları geçti!

22.8 milyona ulaşan işsizlik ordusu, 20.5 milyonluk çalışan sayısını geçti. Ülkemizde artık çalışanlardan çok işsiz var.