23.1 C
İstanbul
6 Ağustos 2020 Perşembe 04:07
Ana Sayfa Dünya Filiz Akın'dan Dünya Çevre Günü paylaşımı

Filiz Akın’dan Dünya Çevre Günü paylaşımı

Yeşilçam’ın usta isimlerinden Filiz Akın, geçtiğimiz gün Instagram hesabına eklediği bir video ile takipçilerinin Dünya Çevre Günü’nü kutladı

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan usta sanatçı Filiz Akın, yaptığı paylaşımlarla pandemi sürecinde sevdikleri ile sürekli olarak etkileşim içerisinde bulunuyor.

Geçtiğimiz gün paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyen Akın, Instagram’dan yayınladığı bir video ile “Çevremizi temiz tutalım” çağrısında bulunarak takipçilerinin Dünya Çevre Günü’nü kutladı. 77 yaşındaki oyuncu, şu notu düştü:

Rüzgardan iyice kötüleşmiş sesimle, bizi ileride daha da etkileyecek olan bir konuda, virüsten, savaştan, tüm kötülüklerden arınmış bir dünya dileğiyle… İyi akşamlar dilemek istedim.

  • “HAYATIN PROVASI YOK”
  • USTA SANATÇI SİNEMADAKİ İDOLÜNÜ AÇIKLADI
    USTA SANATÇI SİNEMADAKİ İDOLÜNÜ AÇIKLADI

Kaynak

Microsoft’tan dev hamle! TikTok’u satın almaya hazırlanıyor

ABD'nin önde gelen teknoloji firmalarından Microsoft'un, Çinli ByteDance şirketine ait TikTok uygulamasını satın almak üzere görüşmelerde bulunduğu belirtildi.

Kentteki vaka artışının sebebini açıklayan Valilik taziye ziyaretlerini yasakladı

Konya Valiliği yapılan tespitlerde corona virüsü vaka sayılarının daha çok taziye ziyaretlerinden kaynaklı olduğunu belirterek evlerde ve açık alanlarda taziye ziyaretlerinin yasaklandığını duyurdu. Cami hoparlörü, belediye ekipleri ve kolluk güçleri tarafından tüm kentte anonslar yapılacak.

Sosyal medyaya sansür getiren düzenleme AYM yolunda: ‘AKP Anayasa’yı çiğniyor’

CHP, sosyal medyaya sınırlandırmalar getiren düzenlemeyi Anayasa Mahkemesi’ne taşımaya hazırlanıyor. Düzenlemeye tepki gösteren Anayasa Profesörü ve CHP Milletvekili Kaboğlu “Sosyal medyada sınırlama ve yasaklar, Anayasa’ya açıkça aykırıdır” dedi.

İzmir’de iş yerinde çıkan ve bitişikteki dükkanlara sıçrayan yangın söndürüldü

İzmir'in Konak ilçesinde, kozmetik satışı yapılan iş yerinde çıkan ve daha sonra yandaki dükkanlara sıçrayan yangın söndürüldü

Twitter’ı hackleyen kişi 17 yaşındaymış

15 Temmuz günü Twitter siber korsanlarının saldırısına uğramış ve eski ABD Başkanı Barack Obama, Microsoft'un kurucusu Bill Gates, SpaceX'in kurucu Elon Musk ve ABD'de Demokrat Parti'nin başkan adayı Joe Biden gibi isimlerin hesapları ele geçirilmişti. Yapılan soruşturma sonucunda Florida eyaletindeki Tampa şehrinde yaşayan 17 yaşındaki bir genç tutuklandı.

‘TTB açıkladıktan sonra Sağlık Bakanlığı bu verileri ortadan yok etti’

Sağlık Bakanlığı'nın Kovid-19 verilerini açıkladığı tablosunda değişikliği gitmesi tepkilere neden oldu. Türk Tabipleri Birliği (TTB) Merkez Konseyi Başkanı Prof. Dr. Sinan Adıyaman,