Didim Amfitiyatro ‘da Serhan Asker ve Lider Atabay’a Ağır İlgi

Didim Amfitiyatro ‘da Serhan Asker ve Lider Atabay’a Ağır İlgi

Temmuz 10, 2022 Kapalı Yazar: admin

Halk TV’nin sevilen programı “Serhan Asker ile Görkemli Hatıralar” bu hafta Didim Amfitiyatro’da gerçekleştirildi. Canlı olarak yayınlanan programa vatandaşlar ağır ilgi gösterdi.

Türkiye’de kültür ve sanatın yeni merkezi Didim Amfitiyatro, Halk TV’nin sevilen programı Serhan Asker ile Görkemli Anılar’ın bu hafta yayınlanan kısmına mesken sahipliği yaptı. Programın konukları ise Didim Belediye Lideri Ahmet Deniz Atabay ve halk müziğinin sevilen sanatkarı Fuat Latife oldu.

Sabahın erken saatlerinde başlayan program boyunca Fuat Latife ve Didim’in lokal sanatkarlarının eşsiz ezgileri Didim Amfitiyatro’da yankılandı. Didim Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu’nun gerçekleştirdiği şov ise izleyenlerden büyük beğeni topladı. Didim Amfitiyatro’nun yeşil alanında gerçekleştirilen programı yüzlerce vatandaş canlı olarak takip ederken yayının izlenmesi on binlere ulaştı.

Programda konuşma yapan Didim Belediye Lideri Ahmet Deniz Atabay, dayanaklarından ötürü vatandaşlara teşekkür etti. Program öncesinde Serhan Asker ile birlikte dünyaca ünlü kehanetler merkezi Apollon Tapınağı’nı gezen Lider Atabay, tapınak hakkında bilgi vererek Didim’i tüm dünyaya tanıtmak için çalışmalarının süreceğini söyledi. Didim’i daha yaşanılabilir bir kent yapmak için Didim Belediyesi olarak ağır halde çalıştıklarını söyleyen Lider Atabay’ın kelamlarını vatandaşlar ayakta alkışladı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı