Canlı Sonuçlar | OnlineHaberci.com-Haberler, Son Dakika Haberleri, Güncel HaberOnlineHaberci.com-Haberler, Son Dakika Haberleri, Güncel Haber

31 Ekim 2020 - 10:03
SÜPER LİG
13:30
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
- : -
Gaziantep FK Gaziantep FK
ERT
Göztepe Göztepe
- : -
Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor
19:00
Galatasaray Galatasaray
- : -
MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
TFF 1. LİG
13:30
Giresunspor Giresunspor
- : -
Ümraniyespor Ümraniyespor
16:00
Bursaspor Bursaspor
- : -
Beypiliç Boluspor Beypiliç Boluspor
ERT
Menemenspor Menemenspor
- : -
Ankaraspor Ankaraspor
ERT
Altınordu Altınordu
- : -
Royal Hastanesi Bandırmaspor Royal Hastanesi Bandırmaspor
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
15:30
Sheffield United Sheffield United
- : -
Manchester City Manchester City
18:00
Burnley Burnley
- : -
Chelsea Chelsea
20:30
Liverpool Liverpool
- : -
West Ham United West Ham United
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
15:30
Bristol City Bristol City
- : -
Norwich City Norwich City
18:00
Barnsley Barnsley
- : -
Watford Watford
18:00
Middlesbrough Middlesbrough
- : -
Nottingham Forest Nottingham Forest
18:00
Millwall Millwall
- : -
Huddersfield Town Huddersfield Town
18:00
Luton Town Luton Town
- : -
Brentford Brentford
18:00
Preston North End Preston North End
- : -
Birmingham City Birmingham City
18:00
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
- : -
Cardiff City Cardiff City
18:00
Stoke City Stoke City
- : -
Rotherham United Rotherham United
18:00
Swansea City Swansea City
- : -
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
18:00
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
- : -
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
18:00
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
- : -
Derby County Derby County
İNGİLTERE 1. LİGİ
16:00
Gillingham Gillingham
- : -
Sunderland Sunderland
18:00
Ipswich Town Ipswich Town
- : -
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
18:00
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
- : -
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
18:00
Peterborough United Peterborough United
- : -
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
18:00
Portsmouth Portsmouth
- : -
Charlton Athletic Charlton Athletic
18:00
Rochdale Rochdale
- : -
Bristol Rovers Bristol Rovers
18:00
Swindon Town Swindon Town
- : -
Hull City Hull City
18:00
Wigan Athletic Wigan Athletic
- : -
Northampton Town Northampton Town
18:00
Burton Albion Burton Albion
- : -
Blackpool Blackpool
18:00
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
- : -
Lincoln City Lincoln City
18:00
Fleetwood Town Fleetwood Town
- : -
Oxford United Oxford United
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
17:30
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
- : -
Werder Bremen Werder Bremen
17:30
FC Köln FC Köln
- : -
Bayern Münih Bayern Münih
17:30
Augsburg Augsburg
- : -
Mainz 05 Mainz 05
17:30
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
- : -
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
20:30
M'gladbach M'gladbach
- : -
RB Leipzig RB Leipzig
İTALYA SERİE A LİGİ
17:00
Crotone Crotone
- : -
Atalanta Atalanta
20:00
Inter Inter
- : -
Parma Parma
22:45
Bologna Bologna
- : -
Cagliari Cagliari
İSPANYA LA LİGA
16:00
Real Madrid Real Madrid
- : -
Huesca Huesca
18:15
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
- : -
Sevilla Sevilla
20:30
Osasuna Osasuna
- : -
Atletico Madrid Atletico Madrid
23:00
Deportivo Alaves Deportivo Alaves
- : -
Barcelona Barcelona
ALMANYA 3. LİGİ
16:00
SC Verl SC Verl
- : -
FSV Zwickau FSV Zwickau
16:00
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
- : -
Meppen Meppen
16:00
Mannheim Mannheim
- : -
Magdeburg Magdeburg
16:00
Uerdingen Uerdingen
- : -
Saarbrucken Saarbrucken
16:00
Hallescher FC Hallescher FC
- : -
Unterhaching Unterhaching
16:00
1860 Münih 1860 Münih
- : -
Duisburg Duisburg
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
15:00
Paderborn 07 Paderborn 07
- : -
Jahn Regensburg Jahn Regensburg
15:00
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
- : -
Holstein Kiel Holstein Kiel
15:00
Osnabrück Osnabrück
- : -
Sandhausen Sandhausen
15:00
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
- : -
Nürnberg Nürnberg
ALMANYA REGİONALLİGA
15:30
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
- : -
Hertha Berlin II Hertha Berlin II
16:00
Fortuna Köln Fortuna Köln
- : -
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
16:00
Oberhausen Oberhausen
- : -
SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
ERT
Bahlinger SC Bahlinger SC
- : -
Hessen Kassel Hessen Kassel
ERT
FCA Walldorf FCA Walldorf
- : -
TuS Rot-Weiss Koblenz TuS Rot-Weiss Koblenz
ERT
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
- : -
FK Pirmasens FK Pirmasens
ERT
Mainz 05 II Mainz 05 II
- : -
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
16:00
Bergisch Gladbach Bergisch Gladbach
- : -
FC Köln II FC Köln II
16:00
Lippstadt Lippstadt
- : -
Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
16:00
SV Straelen SV Straelen
- : -
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
16:00
Viktoria Aschaffenburg Viktoria Aschaffenburg
- : -
SV Schalding-Heining SV Schalding-Heining
16:00
Nürnberg II Nürnberg II
- : -
TSV Aubstadt TSV Aubstadt
16:00
SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
- : -
VfB Eichstatt VfB Eichstatt
16:00
Illertissen Illertissen
- : -
Greuther Fürth II Greuther Fürth II
ERT
TSV Steinbach TSV Steinbach
- : -
Ulm Ulm
ERT
VfR Aalen VfR Aalen
- : -
Elversberg Elversberg
17:30
Schalke 04 II Schalke 04 II
- : -
Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen
AMERİKA MAJOR LİGİ
22:30
FC Dallas FC Dallas
- : -
Houston Dynamo Houston Dynamo
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
MS
Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
3 - 0
Patronato Patronato
MS
Talleres Talleres
3 - 1
Newells Old Boys Newells Old Boys
AVUSTRALYA NPL GÜNEY
11:30
Adelaide Raiders Adelaide Raiders
- : -
	Croydon Kings Croydon Kings
11:30
Campbelltown City Campbelltown City
- : -
Modbury Jets Modbury Jets
11:30
Para Hills Knights Para Hills Knights
- : -
Cumberland United Cumberland United
11:30
Adelaide Comets Adelaide Comets
- : -
Adelaide City Adelaide City
11:30
Adelaide United II Adelaide United II
- : -
Adelaide Olympic FC Adelaide Olympic FC
11:30
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles
- : -
Metro Stars Metro Stars
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
10:30
Brisbane City Brisbane City
- : -
Capalaba FC Capalaba FC
11:30
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
- : -
Peninsula Power Peninsula Power
12:00
Redlands City Devils Redlands City Devils
- : -
Gold Coast United Gold Coast United
12:30
Eastern Suburbs Eastern Suburbs
- : -
Moreton Bay United Jets Moreton Bay United Jets
AVUSTURYA 1. LİGİ
14:00
BW Linz BW Linz
- : -
Rapid Wien II Rapid Wien II
16:30
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
- : -
Amstetten Amstetten
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
19:00
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
- : -
WSG Swarovski Tirol WSG Swarovski Tirol
19:00
Hartberg Hartberg
- : -
Austria Wien Austria Wien
19:00
St Polten St Polten
- : -
Ried Ried
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
13:00
Kabala Kabala
- : -
Sabah Sabah
BELARUS 1. LİGİ
13:00
Slavia Mozyr Slavia Mozyr
- : -
Dinamo Brest Dinamo Brest
15:00
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
- : -
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
BELÇİKA 1. LİGİ
18:15
KFCO Beerschot Wilrijk KFCO Beerschot Wilrijk
- : -
Oud Heverlee Leuven Oud Heverlee Leuven
20:30
Sporting Charleroi Sporting Charleroi
- : -
Cercle Brugge Cercle Brugge
22:45
Club Brugge Club Brugge
- : -
KV Mechelen KV Mechelen
BELÇİKA 2. LİGİ
22:45
Westerlo Westerlo
- : -
Union St.Gilloise Union St.Gilloise
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
16:00
Krupa na Vrbasu Krupa na Vrbasu
- : -
Tuzla City Tuzla City
19:00
Zrinjski Zrinjski
- : -
Velez Velez
19:00
Siroki Brijeg Siroki Brijeg
- : -
Olimpik Sarajevo Olimpik Sarajevo
BREZİLYA SERİE A
23:00
Botafogo FR Botafogo FR
- : -
Ceara SC Ceara SC
BREZİLYA SERİE B
MS
EC Vitoria EC Vitoria
0 - 0
Brasil de Pelotas Brasil de Pelotas
MS
Cruzeiro Cruzeiro
2 - 0
Parana Parana
22:30
Oeste Oeste
- : -
Sampaio Correa Sampaio Correa
22:30
Confiança Confiança
- : -
Chapecoense Chapecoense
ÇİN 2. LİGİ
10:00
Taizhou Yuanda FC Taizhou Yuanda FC
- : -
Kunshan FC Kunshan FC
13:00
Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu
- : -
Jiangxi Liansheng F.C. Jiangxi Liansheng F.C.
14:35
Guizhou Hengfeng Zhicheng Guizhou Hengfeng Zhicheng
- : -
Beijing Sport University FC Beijing Sport University FC
ÇİN SÜPER LİGİ
10:30
Tianjin Teda Tianjin Teda
- : -
Dalian Professional FC Dalian Professional FC
DANİMARKA 1. LİGİ
15:00
Esbjerg Esbjerg
- : -
Fredericia Fredericia
17:00
Hobro Hobro
- : -
Fremad Amager Fremad Amager
DANİMARKA 2. LİGİ
15:00
Nykobing FC Nykobing FC
- : -
Næstved Næstved
15:00
Vanløse Vanløse
- : -
AB Gladsaxe AB Gladsaxe
15:45
FA 2000 FA 2000
- : -
FC Roskilde FC Roskilde
16:00
Tårnby Tårnby
- : -
Avarta Avarta
16:00
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
- : -
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
16:00
Frem Frem
- : -
VSK Arhus VSK Arhus
16:00
Brabrand Brabrand
- : -
SfB-Oure SfB-Oure
16:00
Næsby Næsby
- : -
Dalum Dalum
16:00
Holbæk Holbæk
- : -
Holstebro Holstebro
16:00
Skovshoved Skovshoved
- : -
KFUM Roskilde KFUM Roskilde
17:00
Brønshøj Brønshøj
- : -
Hillerød Hillerød
17:00
B 93 B 93
- : -
FC Sydvest FC Sydvest
DANİMARKA SÜPER LİGİ
18:00
FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
- : -
FC Midtjylland FC Midtjylland
EKVADOR PRİMERA
MS
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
0 - 0
El Nacional El Nacional
ESTONYA 1. LİGİ
14:00
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
- : -
JK Narva Trans JK Narva Trans
14:00
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
- : -
TJK Legion TJK Legion
17:00
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
- : -
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
15:00
JäPS JäPS
- : -
Mikkelin Kissat Mikkelin Kissat
15:00
EPS EPS
- : -
PK 35 PK 35
15:00
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
- : -
Pepo Pepo
15:00
Reipas Reipas
- : -
Viikingit Viikingit
15:00
Kultsu Kultsu
- : -
Honka Akatemia Honka Akatemia
15:00
Grankulla IFK Grankulla IFK
- : -
Atlantis Atlantis
15:00
KaaPo KaaPo
- : -
Pallo-Iirot Pallo-Iirot
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
17:00
TPS Turku TPS Turku
- : -
SJK SJK
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
17:00
SJK Akatemia SJK Akatemia
- : -
MyPa Myllykoski MyPa Myllykoski
17:00
KTP KTP
- : -
AC Kajaani AC Kajaani
17:00
Musa Pori Musa Pori
- : -
Jaro Jaro
17:00
Gnistan Gnistan
- : -
Kokkolan Palloveikot Kokkolan Palloveikot
17:00
Ekenas IF Ekenas IF
- : -
Oulu Oulu
17:00
MP MP
- : -
VPS Vaasa VPS Vaasa
FRANSA LİGUE 1
19:00
Rennes Rennes
- : -
Stade Brest 29 Stade Brest 29
23:00
Nantes Nantes
- : -
Paris St Germain Paris St Germain
FRANSA LİGUE 2
17:00
Paris FC Paris FC
- : -
Caen Caen
21:00
Rodez AF Rodez AF
- : -
Auxerre Auxerre
21:00
Valenciennes Valenciennes
- : -
Clermont Clermont
21:00
AC Ajaccio AC Ajaccio
- : -
Troyes Troyes
21:00
Chambly Chambly
- : -
USL Dunkerque USL Dunkerque
21:00
Guingamp Guingamp
- : -
Sochaux Sochaux
21:00
Havre AC Havre AC
- : -
Pau FC Pau FC
21:00
Nancy Nancy
- : -
Chateauroux Chateauroux
GALLER PREMİER LİGİ
20:15
Haverfordwest Haverfordwest
- : -
Bala Town Bala Town
GÜNEY KORE 2. LİGİ
MS
Suwon FC Suwon FC
2 - 1
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
10:00
Bucheon Bucheon
- : -
Chungnam Asan Chungnam Asan
GÜNEY KORE K-LİGİ
İY
FC Seoul FC Seoul
0 - 1
Incheon United Incheon United
İY
Gangwon Gangwon
0 - 2
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
İY
Seongnam FC Seongnam FC
0 - 1
Busan I'Park Busan I'Park
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
17:00
Slaven Belupo Slaven Belupo
- : -
NK Osijek NK Osijek
19:05
Istra 1961 Istra 1961
- : -
Hajduk Split Hajduk Split
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
20:45
Twente Twente
- : -
PEC Zwolle PEC Zwolle
22:00
Willem II Willem II
- : -
Vitesse Vitesse
22:00
Ajax Ajax
- : -
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
22:00
Groningen Groningen
- : -
VVV Venlo VVV Venlo
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
16:00
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
- : -
Excelsior Excelsior
18:30
Roda Roda
- : -
Den Bosch Den Bosch
İNGİLTERE 2. LİGİ
16:00
Exeter City Exeter City
- : -
Carlisle United Carlisle United
18:00
Barrow Barrow
- : -
Bradford City Bradford City
18:00
Cheltenham Town Cheltenham Town
- : -
Forest Green Rovers Forest Green Rovers
18:00
Crawley Town Crawley Town
- : -
Cambridge United Cambridge United
18:00
Stevenage Stevenage
- : -
Grimsby Town Grimsby Town
18:00
Leyton Orient Leyton Orient
- : -
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
18:00
Mansfield Town Mansfield Town
- : -
Walsall Walsall
18:00
Newport County Newport County
- : -
Harrogate Town Harrogate Town
18:00
Salford City Salford City
- : -
Oldham Athletic Oldham Athletic
18:00
Southend United Southend United
- : -
Port Vale Port Vale
18:00
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
- : -
Morecambe Morecambe
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
18:00
Boreham Wood Boreham Wood
- : -
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
18:00
Bromley Bromley
- : -
Eastleigh Eastleigh
18:00
Dover Athletic Dover Athletic
- : -
Altrincham Altrincham
18:00
FC Halifax Town FC Halifax Town
- : -
Wealdstone Wealdstone
18:00
King's Lynn Town King's Lynn Town
- : -
Woking Woking
18:00
Maidenhead United Maidenhead United
- : -
Solihull Moors Solihull Moors
18:00
Stockport County Stockport County
- : -
Weymouth Weymouth
18:00
Wrexham Wrexham
- : -
Sutton United Sutton United
18:00
Yeovil Town Yeovil Town
- : -
Chesterfield Chesterfield
20:20
Hartlepool United Hartlepool United
- : -
Torquay United Torquay United
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
18:00
A.F.C. Fylde A.F.C. Fylde
- : -
Farsley Celtic Farsley Celtic
18:00
A.F.C. Telford United A.F.C. Telford United
- : -
Alfreton Town Alfreton Town
18:00
Bradford PA Bradford PA
- : -
Chorley Chorley
18:00
Curzon Ashton Curzon Ashton
- : -
Darlington Darlington
18:00
Gloucester City Gloucester City
- : -
Chester Chester
18:00
Guiseley Guiseley
- : -
Brackley Town Brackley Town
18:00
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
- : -
Blyth Spartans Blyth Spartans
18:00
Southport Southport
- : -
Boston United Boston United
18:00
Spennymoor Town Spennymoor Town
- : -
Hereford Hereford
18:00
Billericay Billericay
- : -
Ebbsfleet United Ebbsfleet United
18:00
Braintree Town Braintree Town
- : -
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
18:00
Dartford Dartford
- : -
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
18:00
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
- : -
Chelmsford Chelmsford
18:00
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
- : -
Welling United Welling United
18:00
Hungerford Town Hungerford Town
- : -
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
18:00
Maidstone United Maidstone United
- : -
Concord Rangers Concord Rangers
18:00
Oxford City Oxford City
- : -
Hampton & Richmond Hampton & Richmond
18:00
Slough Town Slough Town
- : -
Bath City Bath City
18:00
St.Albans City St.Albans City
- : -
Chippenham Town Chippenham Town
İRLANDA FAI KUPASI
18:00
Athlone Town Athlone Town
- : -
Shelbourne Shelbourne
İSKOÇYA 1. LİGİ
18:00
Clyde Clyde
- : -
Peterhead Peterhead
18:00
Cove Rangers Cove Rangers
- : -
Partick Thistle Partick Thistle
18:00
Dumbarton Dumbarton
- : -
Airdrieonians Airdrieonians
18:00
Falkirk Falkirk
- : -
East Fife East Fife
18:00
Forfar Athletic Forfar Athletic
- : -
Montrose Montrose
İSKOÇYA 2. LİGİ
18:00
Albion Rovers Albion Rovers
- : -
Brechin City Brechin City
18:00
Cowdenbeath Cowdenbeath
- : -
Stenhousemuir Stenhousemuir
18:00
Edinburgh City Edinburgh City
- : -
Elgin City Elgin City
18:00
Stirling Albion Stirling Albion
- : -
Annan Athletic Annan Athletic
18:00
Stranraer Stranraer
- : -
Queens Park Queens Park
İSKOÇYA KUPASI
20:00
Hearts Hearts
- : -
Hibernian Hibernian
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
18:00
Dundee United Dundee United
- : -
Ross County Ross County
18:00
Livingston Livingston
- : -
Motherwell Motherwell
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
17:00
Dundee Dundee
- : -
Raith Rovers Raith Rovers
18:00
Dunfermline Dunfermline
- : -
Queen of South Queen of South
18:00
Inverness Ct Inverness Ct
- : -
Arbroath Arbroath
18:00
Greenock Morton Greenock Morton
- : -
Ayr United Ayr United
İSPANYA 2. LİG B
17:30
Valladolid B Valladolid B
- : -
CD Covadonga CD Covadonga
17:45
Amorebieta Amorebieta
- : -
Barakaldo Barakaldo
18:00
Real Oviedo B Real Oviedo B
- : -
Marino de Luanco Marino de Luanco
18:30
Mutilvera Mutilvera
- : -
Calahorra Calahorra
18:30
Atzeneta UE Atzeneta UE
- : -
Orihuela CF Orihuela CF
19:00
Burgos Burgos
- : -
Langreo Langreo
20:00
Extremadura UD Extremadura UD
- : -
Badajoz Badajoz
20:00
Villarrubia CF Villarrubia CF
- : -
AD Merida AD Merida
İSPANYA LA LİGA 2
18:00
FC Cartagena FC Cartagena
- : -
Albacete Albacete
20:15
Las Palmas Las Palmas
- : -
Real Oviedo Real Oviedo
İSVEÇ 1. LİGİ
15:00
Assyriska Turabdin IK Assyriska Turabdin IK
- : -
Trollhattan Trollhattan
15:00
Sollentuna FK Sollentuna FK
- : -
Örebro Syrianska Örebro Syrianska
15:00
Lunds BK Lunds BK
- : -
IFK Varnamo IFK Varnamo
16:00
Tvaakers IF Tvaakers IF
- : -
Motala AIF FK Motala AIF FK
16:00
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
- : -
Lindome GIF Lindome GIF
17:00
Utsiktens BK Utsiktens BK
- : -
Torns Torns
17:00
Skovde AIK Skovde AIK
- : -
Eskilsminne Eskilsminne
17:00
Gefle Gefle
- : -
Vasalund Vasalund
17:00
Linkoping Linkoping
- : -
Qviding Qviding
18:00
Karlslund Karlslund
- : -
IFK Berga IFK Berga
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
15:00
Degerfors Degerfors
- : -
Akropolis IF Akropolis IF
19:30
Öster Öster
- : -
Halmstad Halmstad
19:30
Sundsvall Sundsvall
- : -
Orgryte Orgryte
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
19:30
Chiasso Chiasso
- : -
Wil Wil
21:00
Schaffhausen Schaffhausen
- : -
Kriens Kriens
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
21:00
Servette Servette
- : -
Zurich Zurich
İTALYA SERİE B LİGİ
16:00
Cittadella Cittadella
- : -
Monza Monza
18:00
Vicenza Virtus Vicenza Virtus
- : -
Pisa Pisa
18:00
Venezia Venezia
- : -
Empoli Empoli
18:00
Ascoli Ascoli
- : -
Pordenone Pordenone
18:00
Brescia Brescia
- : -
Virtus Entella Virtus Entella
18:00
Chievo Verona Chievo Verona
- : -
Cosenza Cosenza
İTALYA SERİE C LİGİ
17:00
Pro Vercelli Pro Vercelli
- : -
Giana Erminio Giana Erminio
17:00
Arezzo Arezzo
- : -
Triestina Triestina
17:00
Paganese Paganese
- : -
Teramo Teramo
JAPONYA J-1 LİGİ
MS
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
0 - 0
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
MS
Oita Trinita Oita Trinita
0 - 0
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
İY
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
0 - 0
Yokohama FC Yokohama FC
10:00
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
- : -
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
11:00
Kashima Antlers Kashima Antlers
- : -
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
12:00
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
- : -
FC Tokyo FC Tokyo
13:00
Gamba Osaka Gamba Osaka
- : -
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
JAPONYA J-3 LİGİ
MS
Gainare Tottori Gainare Tottori
0 - 1
Cerezo Osaka II Cerezo Osaka II
MS
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
2 - 1
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe
MS
Yokohama Sports Yokohama Sports
2 - 2
Grulla Morioka Grulla Morioka
İY
Parceiro Nagano Parceiro Nagano
0 - 0
Kataller Toyama Kataller Toyama
İY
FC Gifu FC Gifu
1 - 1
Sagamihara Sagamihara
İY
Kagoshima United Kagoshima United
0 - 1
Imabari Imabari
13:00
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
- : -
Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu
KAZAKİSTAN PREMİER LİGİ
11:00
Okzhetpes Kokshetau Okzhetpes Kokshetau
- : -
Taraz Taraz
14:00
Kyzylzhar Kyzylzhar
- : -
Zhetysu Taldykorgan Zhetysu Taldykorgan
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
18:00
Cliftonville Cliftonville
- : -
Carrick Rangers Carrick Rangers
18:00
Coleraine Coleraine
- : -
Glentoran Glentoran
18:00
Glenavon Glenavon
- : -
Dungannon Swifts Dungannon Swifts
18:00
Larne Larne
- : -
Ballymena United Ballymena United
18:00
Warrenpoint Town Warrenpoint Town
- : -
Portadown Portadown
LİTVANYA A LYGA
18:00
Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
- : -
FK Riteriai FK Riteriai
18:00
Panevezys Panevezys
- : -
Banga Gargzdai Banga Gargzdai
MACARİSTAN 1. LİGİ
16:45
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
- : -
Zalaegerszeg Zalaegerszeg
19:00
Budapeşte Honved Budapeşte Honved
- : -
Mezökövesdi Mezökövesdi
21:30
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
- : -
Ferencvaros Ferencvaros
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
MS
Necaxa Necaxa
3 - 2
Toluca Toluca
MS
Club Tijuana Club Tijuana
0 - 2
Pachuca Pachuca
MS
FC Juarez FC Juarez
1 - 0
Queretaro Queretaro
MISIR 1.LİGİ
16:00
Smouha Smouha
- : -
Masr Masr
21:00
El Geish El Geish
- : -
Al Ahli Al Ahli
MTN 8 KUPASI
16:00
Orlando Pirates Orlando Pirates
- : -
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
NORVEÇ ELİTESERİEN
20:00
Odds BK Odds BK
- : -
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
22:30
Haugesund Haugesund
- : -
Aalesund Aalesund
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
MS
Nacional Nacional
1 - 1
12 de Octubre 12 de Octubre
PERU PRİMERA - CLAUSURA
19:00
Cienciano Cienciano
- : -
Universidad Tecnica Cajamarca Universidad Tecnica Cajamarca
POLONYA KUPASI
17:30
Olimpia Grudziadz Olimpia Grudziadz
- : -
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
19:00
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
- : -
Radomiak Radom Radomiak Radom
20:30
Stal Mielec Stal Mielec
- : -
Piast Gliwice Piast Gliwice
PORTEKİZ 2. LİGİ
14:00
Sporting Covilha Sporting Covilha
- : -
FC Porto B FC Porto B
18:00
Academica Academica
- : -
Oliveirense Oliveirense
20:30
Chaves Chaves
- : -
Vilafranquense Vilafranquense
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
18:30
Belenenses Belenenses
- : -
Farense Farense
21:00
Rio Ave Rio Ave
- : -
Moreirense Moreirense
23:30
Maritimo Maritimo
- : -
Nacional Madeira Nacional Madeira
ROMANYA LİGA 1
13:30
FC Academica Clinceni FC Academica Clinceni
- : -
Sepsi OSK Sfantul Sepsi OSK Sfantul
20:00
Botosani Botosani
- : -
UTA Arad UTA Arad
22:30
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
- : -
CS U Craiova CS U Craiova
RUSYA PREMİER LİGİ
14:00
Rubin Kazan Rubin Kazan
- : -
Arsenal Tula Arsenal Tula
16:30
Spartak Moskova Spartak Moskova
- : -
Rostov Rostov
16:30
FK Akhmat Grozny FK Akhmat Grozny
- : -
FC Krasnodar FC Krasnodar
19:00
PFC Sochi PFC Sochi
- : -
Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
17:00
Colo Colo Colo Colo
- : -
Deportes Iquique Deportes Iquique
19:30
Huachipato Huachipato
- : -
O'Higgins O'Higgins
SİNGAPUR 1. LİGİ
12:30
Tampines Rovers Tampines Rovers
- : -
Albirex Niigata Singapore FC Albirex Niigata Singapore FC
SIRBİSTAN 1. LİGİ
18:00
Zeleznicar Pancevo Zeleznicar Pancevo
- : -
Radnicki Sremska Mitrovica Radnicki Sremska Mitrovica
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
15:00
FK Indija FK Indija
- : -
Metalac Metalac
17:00
Rad Rad
- : -
Zlatibor Cajetina Zlatibor Cajetina
17:00
Cukaricki Cukaricki
- : -
Novi Pazar Novi Pazar
17:00
Vozdovac Vozdovac
- : -
Backa Topola Backa Topola
19:00
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
- : -
Macva Sabac Macva Sabac
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
19:00
Spartak Trnava Spartak Trnava
- : -
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
19:00
FK Pohronie FK Pohronie
- : -
Zlate Moravce Zlate Moravce
19:00
Zilina Zilina
- : -
Senica Senica
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
17:50
Al Hilal Al Hilal
- : -
Dhamk Dhamk
18:15
Abha Abha
- : -
Al Ettifaq Al Ettifaq
19:50
Al-Ittihad Jeddah Al-Ittihad Jeddah
- : -
Al Ahli SC Al Ahli SC
UKRAYNA PREMİER LİGİ
15:00
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
- : -
Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
18:00
Olexandria Olexandria
- : -
Desna Desna
20:30
SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
- : -
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
ÜRDÜN 1. LİGİ
17:00
Al-Ramtha Al-Ramtha
- : -
Al Sareeh Al Sareeh
19:30
Al-Wihdat Al-Wihdat
- : -
Al-Faisaly Al-Faisaly
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
Aragua FC Aragua FC
1 - 0
Portuguesa FC Portuguesa FC
VİETNAM 1. LİGİ
13:00
SHB Da Nang SHB Da Nang
- : -
FLC Thanh Hoa FLC Thanh Hoa
13:00
Song Lam Nghe An Song Lam Nghe An
- : -
Nam Dinh Nam Dinh
13:00
Ximang Hai Phong Ximang Hai Phong
- : -
Quang Nam Quang Nam
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
16:00
Olympiakos Olympiakos
- : -
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
18:15
Atromitos Atromitos
- : -
Pas Giannina Pas Giannina
18:15
Volos N.F.C. Volos N.F.C.
- : -
Larisa Larisa
20:30
Lamia Lamia
- : -
Panathinaikos Panathinaikos