Blizzard, Moba Oyunu Heroes of the Storm’a Artık Yeni İçerik Gelmeyeceğini Duyurdu

Blizzard, Moba Oyunu Heroes of the Storm’a Artık Yeni İçerik Gelmeyeceğini Duyurdu

Temmuz 10, 2022 Kapalı Yazar: admin

 
Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan moba oyunu Heroes of the Storm’a olan dayanak yavaş yavaş azalıyor. Warcraft geliştiricisi Blizzard, bazı geliştiricilerin diğer projelere taşındığını belirtti ve bu kapsamda oyuna büyük içeriklerin gelmeyeceğini açıkladı.
 
Heroes of the Storm’a gelen yeni güncellemeler 2018 yılından itibaren yavaşlamaya başladı. O vakitten bu yana yeni karakterler ve görünümler eklendi. 2020 yılında ise az sayıda aktifliği oyunculara sundu. Cuma günü yayınlanan resmi bir açıklamada Blizzard, artık Heroes of the Storm’a büyük eklemeler yapmayacağını ve sırf yanlışlara ve istikrar değişikliklerine odaklanacağını bildirdi. Bu oyunun güncellemeleri StarCraft ve StarCraft II’ye emsal halde ilerleyecek.
 
Blizzard açıklamasında şunları belirtti: “Gelecekte, dönemlik içeriklere ve kahraman dengelemeleri yapmaya devam edeceğiz. Oyun içi mağaza faal olarak kalmaya devam ederken, yeni satın alınacak içerikler eklemeyi düşünmüyoruz. Gelecekteki güncellemeler, istikrar değişiklikleri (ihtiyaç duyulduğunda) ile bir arada yanılgılara odaklanacak.